Hranice – Kopřivnice 25:28 (kon.) | Lovosice – Frýdek-M. 36:25 (kon.) | Jičín – SHC Maloměřice 33:21 (kon.)
TJ Cement Hranice
25:28 (12:14)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 16.11.2019, 10:00Chance Extraliga mužů • 10. kolo

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost, krásný víkend. (11:56:12)

V příštím kole se Hranice představí v hale druhého Zubří, Kopřivnice budou hostit Lovosice.

Házenkáři Kopřivnice napravili dvě porážky v řadě a vítězí na palubovce tabulkového souseda z Hranic 28:25. O výhře ve vyrovnaném a dramatickém duelu rozhodli hosté, které v hledišti podporoval hlasitý hlouček příznivců, až v samotném závěru. V tabulce STRABAG RAIL Extraligy tak mají Kopřivničtí 11 bodů, Hranice zůstaly na osmi.

Konec zápasu. (25:28)
    60
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (25:28)
    60
    Donoso proměňuje střelou do pravého horního růžku sedmimetrový hod, je rozhodnuto. (25:27)

60
    Rozeběhla se poslední minuta druhé půle. Domácí si vyžádali oddechový čas. (25:26)
    59
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
    (25:26)
    58
    Kopřivnice jde necelé tři minuty před koncem do dvougólového vedení. Že by rozhodující okamžik zápasu? (24:26)
    56
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (24:25)
    55
    Patrik Fulnek běžel úplně sám na branku. Gólmana se mohl zeptat, kam to chce, a pak jej pokořil podstřelem. (24:24)
    54
    Kozlovský pláchl po levé strany a přesnou střelou ke vzdálenější tyči vrací Hranicím vedení. (24:23)

53
    Luděk Piwko dostal přihrávku před téměř prázdnou branku, hostující gólman se ale stihl senzačně přemístit a zabránit takřka jistému gólu! (23:23)
    51
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (23:23)
    51
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (23:22)
    51
    Po dvou brankách Kopřivnice je opět srovnáno. Zřejmě nás čeká drama až do posledních minut. (22:22)
    50
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (22:21)
    49
    Opatrnější pasáž utkání ukončuje domácí celek dvěma slepenými góly. Hranice po nich vedou poprvé v zápase o dvě branky. (22:20)
    49
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (21:20)

Filip Lefenda

TJ Cement Hranice: Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Herda, Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Jan Šmíd, Kozlovský.
    KH ISMM Kopřivnice: Ripper, Žingor – Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Holbein, Veřmiřovský, Donoso, Hanus.