Oxyworld Baník Chomutov – Kladno 1:2 (kon.) | Jerigo Plzeň – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
FC Jerigo 1994 Plzeň
2:1 (0:1)
FC Malibu Mladá Boleslav
Sobota 16.11.2019, 19:00 • SH Lokomotiva 3, Plzeň • 2. Futsal liga západ • 8. kolo

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn. (20:33:16)

Jerigo jede v pátek do Jablonce, kde jej čeká hodně těžký zápas. Malibu má po osmém kole jedinou výhru, když zvítězilo v Turnově o gól. Mladá Boleslav se představí doma s Pampuchem Liberec. Poslední utkání v Mladé Boleslavi skončilo na hřišti a posléze se ještě řešilo u disciplinárky.

Akumované fauly ve druhém poločase: 5:6 (Koc desítku neproměnil).

Jerigo se pořádně nadřelo na tři body proti poslednímu celku druhé ligy Západ, ale po nepovedeném prvním poločase zabralo a dokázalo zápas otočit. Ačkoliv ve druhém dějství neproměnilo několik vyložených šancí, Kasýk s Kocem trefili tyč, tak nakonec právě Zdeněk Kasýk trefou pod břevno rozhodl tohle utkání.

40
    Truksa vyhodil míč na pravou stranu, ale Vitouš zvládl souboj s Polankou.

40
    Koc dorazil svou desítku nad branku. Pět sekund.

40
    Ploc u lajny postrčil zezadu Kasýka z pravé strany, desítka proti hostům. Míč si bere Koc.

40
    Brejk tři na jednoho skončil tím, že Palka trefil z levé strany záda beka.

40
    Po Javůrkově chybě míjí Pekník pravou tyč prázdné brány.

39
    Lenk dostoupil protihráče Polanku z levé strany.

39
    Zdeněk Kasýk faulovaný Adamem Jirdáskem před vápnem Jeriga a oba týmy mají pět faulů.

39
    Hosté hrají powerplay s brankářem jakožto pátým hráčem.

38
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Druhý poločas nabízí zatím festival neproměněných vyložených šancí Jeriga, ale Plzeňští poprvé vedou. Malý si vyměnil míč na pravé straně se ZDEŇKEM KASÝKEM, který propálil brankáře bodlem pod víko. Asistence: Adam Malý.

38
    Kocův pokus levou nohou z pravé strany na delší tyč vytáhl brankář rukama.

37
    Je zábava. Vitouš (Jerigo) z metru spustil na Javůrka poté, co sudí odpískali jeho faul. Nic to nemění na tom, že Plzeňští mají pět faulů.

37
    Palka se nabízel Pekníkovi na zadní tyči, ale Pekník zkazil zdánlivě jednoduchou nahrávku z levé strany do jasné šance.

36
    Pekníkovo zpracování Palkovy nahrávky na levé straně nebylo přesné a míč tak má soupeř.