Lucembursko – Portugalsko | 0:2 (kon.) | | | Srbsko – Ukrajina | 2:2 (kon.) | | | Bulharsko – Česko | 1:0 (kon.) |
Kosovo – Anglie | 0:4 (kon.) | | | Andorra – Turecko | 0:2 (kon.) | | | Moldavsko – Island | 1:2 (kon.) |
Albánie – Francie | 0:2 (kon.) |
Německo – Belgie | 2:3 (kon.) |
Slavia B – Rakovník | 4:2 (kon.) | | | Sparta B – Vltavín | 4:1 (kon.) | | | Karlovy Vary – Plzeň B | 2:3 (kon.) |
Bohemians B – Pardubice B | 1:0 (kon.) | | | Liberec B – Ústí n/O | 3:3 (3:5 po pen.) | | | Dukla B – Živanice | 1:2 (kon.) |
po penal. (3:5)
Slovan Liberec B
3:3
(2:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
90
|
Žlutou kartu dostává Jeřábek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
|
|
82
|
Žlutou kartu dostává Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
|
|
68
|
Žlutou kartu dostává Kuchta (FC Slovan Liberec B).
|
|
64
|
Žlutou kartu dostává Nágl (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
|
|
44
|
Žlutou kartu dostává Strnad (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
|
|
22
|
Žlutou kartu dostává Michal (FC Slovan Liberec B).
|
Branky:
10. Kuchta, 33. Kuchta, 68. Kuchta – 26. Mayer, 76. Krátký, 84. Pazdera
Rozhodčí: Kubec – Štrincl, Kožár
Diváci:
Karty: 22. Michal (LBB), 68. Kuchta (LBB) – 44. Strnad (UNO), 64. Nágl (UNO), 82. Falta (UNO), 90. Jeřábek (UNO)
Neproměněná penalta:
Slovan Liberec B:
Hnízdil – Gabko (46. Baláž), Dordič, Nešický, Yu Kanghyun, Dvořák (C), Daněk (46. Šulc), Michal, Gembický, Beran (85. Kim), Kuchta
Náhradníci: Šíma, Baláž, Kratochvíl, Kim, Šulc, Vohnout
Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Langer, Souček, Falta, Špatenka (46. Habrman), Mayer (74. Krátký), Strnad, Chleboun, Grepl (46, Skalický), Vaňous (C) (60. Pazdera), Nágl (89. Pinkava)
Náhradníci: Habrman, Skalický, M. Krátký, Pinkava, Pazdera, J. Krátký
Trenér:
Náhradníci: Šíma, Baláž, Kratochvíl, Kim, Šulc, Vohnout
Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Langer, Souček, Falta, Špatenka (46. Habrman), Mayer (74. Krátký), Strnad, Chleboun, Grepl (46, Skalický), Vaňous (C) (60. Pazdera), Nágl (89. Pinkava)
Náhradníci: Habrman, Skalický, M. Krátký, Pinkava, Pazdera, J. Krátký
Trenér:
Rozhodčí: Kubec – Štrincl, Kožár
Diváci:
Jakub Kopřiva