Bohemians B – Pardubice B 1:0 (kon.) | Liberec B – Ústí n/O 3:3 (3:5 po pen.) | Dukla B – Živanice 1:2 (kon.)

Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Nějakých šest minutek před koncem se do zakončení dostal VOJTĚCH PAZDERA, který překonal brankáře a je to 3:3!

76
    Tak pozor, protože hosté dramatizují konec utkání. Po brance MATĚJE KRÁTKÉHO je to už pouze o gól, 3:2.

68
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    A skvěle hrající JAN KUCHTA zkompletoval hattrick a béčko Liberce jde do vedení 3:1.

33
    Ještě do poločasu ale aktivní JAN KUCHTA posílá domácí celek znovu do vedení, 2:1.

26
    Hosté ale odpovídají a je vyrovnáno! Prosadil se DENIS MAYER.

10
    Domácí celek se rychle dostává do vedení, když se v 10. minutě prosadil JAN KUCHTA.