Edmonton – Dallas 4:5 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:3 (kon.)
Arizona – Calgary 3:0 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 6:1 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – NY Islanders 3:4 (0:2 po s.n.)
Montreal – New Jersey 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 1:4 (kon.) | Nashville – Chicago 2:7 (kon.)
Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.) | San Jose – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Vancouver Canucks
4:5 (1:1, 1:2, 2:1 - 0:1)
Colorado Avalanche
Neděle 17.11.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:48:13)

Dnešní utkání sleduje 18 409 diváků.

1. Nathan MACKINNON (COL) 2 + 1
    2. Adam GAUDETTE (VAN) 2 + 0
    3. Cale MAKAR (COL) 0 + 4

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Vancouver Canucks: 32

Colorado Avalanche: 23.

Utkání asi mělo skončit vítězstvím Colorada, které sice prohospodařilo dvoubrankový náskok v závěru třetí třetiny, aby nakonec rozhodlo o svém triumfu v prodloužení, kdy se úžasnou individuální akcí prosadil MacKinnon.

60:27 Nathan MACKINNON - 4:5

60:27
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Famózní akce NATHANA MACKINNONA, který vzal puk, udělal otočku do vlastního pásma, aby nabral rychlost. Mezitím se pohotově vyhnul protihráči, dostal se do střední třetiny, tam našlápl směrem do třetiny Vancouveru kde udělal z bránícího J.T. Millera dokonalého statistu a z levé strany prostřelil pohotovou střelou Demka. Asistence: Cale Makar a J. T. Compher.

60:01

Hodina hry o vítězi nerozhodla, bude následovat prodloužení. Po tom, co jsme sledovali v závěru třetí třetiny je zřejmé, že psychologická výhoda bude na straně Vancouveru.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:00 Brock BOESER - 4:4

59:00
    Vancouver právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Domácí zariskovali, zkusili hru bez brankáře a během toho dokázali smazat dvoubrankovou ztrátu, bravo! BROCK BOESER zůstal volný u branky a z levé strany zametá puk za záda Bibeaua. Asistence: Elias Pettersson a Quinn Hughes.

58:30
    Brock Boeser (Vancouver) nepřekonal z levé stany Bibeaua, hosté poté vyhazují puk ze třetiny.

57:56
    Domácí to opět zkouší v šesti, zraněný Calvert, který dostal ránu pukem do hlavy, opustil ledovou plochu v doprovodu lékaře.
    57:23 Alexander EDLER - 3:4

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 19. Gaudette (Leivo, Edler), 40. Gaudette (Bärtschi, Leivo), 58. Edler (Q. Hughes, J. T. Miller), 59. Boeser (E. Pettersson, Q. Hughes) – 7. Bellemare (E. Johnson, Zadorov), 28. MacKinnon (Makar, Burakovsky), 32. Kadri (Makar, Compher), 47. Burakovsky (MacKinnon, Makar), 61. MacKinnon (Makar, Compher)

Vancouver Canucks: Demko (Markström) – T. Myers, Edler, Ch. Tanev, Q. Hughes, Stecher, Jo. Benn – Virtanen, Horvat, Pearson – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Leivo, Gaudette, Bärtschi – Eriksson, Graovac, Schaller.
    Colorado Avalanche: Bibeau (Werner) – E. Johnson, Girard, Makar, Graves, Cole, Zadorov – Donskoi, MacKinnon, Calvert – Compher, Kadri, Burakovsky – Ničuškin, Bellemare, Nieto – Tynan, Kameněv, Jayson Megna.

Rozhodčí: Rank, St. Pierre – Alphonso, Murchison

Diváci: 18 409