Dalmach Turnov – Wizards Praha 6:4 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Jablonec n/N 5:2 (kon.)
konec
FC Rapid Ústí nad Labem
5:2 (2:1)
FK GMM Jablonec nad Nisou
Neděle 17.11.2019, 20:00 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 2. liga, skupina Západ • 8. kolo
   
  Ústí nad Labem v důležitém duelu s Jabloncem nad Nisou zvítězilo 5:2 a upevnilo si vedoucí příčku v soutěžní tabulce. Dvěma góly se do listiny střelců zapsal Guilherme Guirelli Mosna, dohromady rozdali sudí čtyři žluté karty.

  Akumulované fauly ve druhém poločase: 4:4.

  Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:48:45)
   
  Pozápasové ohlasy trenérů:

  Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem):
  "Věděli jsme, že nás čeká jeden z nejtěžších zápasů sezóny. Průběh utkání tomu odpovídal. Střetnutí bylo vyrovnané v obou poločasech. Jsem rád, že si vytváříme dostatek šancí a dokážeme je i proměňovat. Zápas rozhodla naše třetí vstřelená branka a velmi podařená obranná hra při power-play soupeře. Byl jsem spokojený, neboť po dlouhé době jsme chtěli hrát v pohybu."

  Milan Bláha (FK GMM Jablonec nad Nisou): "Diváci viděli dobrý futsal z obou stran. Rozhodlo se za stavu 2:2, kdy se karta mohla převrhnout na obě strany. Domácí vstřelili šťastný gól s tečí z dálky na 3:2 a závěr jsme nezvládli v hlavách. Soupeři k výhře gratuluji."
   
  Konec zápasu.
   
  39:54
  Zápas se dohrává za pokřiku fanoušků Rapidu: "Tak jsme první, no a co ...!"
   
  38:45
  Hosté se nevzdávají a vytvořili si tlak.
   
  37:37
  Lukáš Vykoukal zpět v bráně.
   
  37:37
  Rapid právě vstřelil branku!
  Gól do prázdné brány! GUILHERME GUIRELLI MOSNA přečetl rozehrávku soupeře a bez problémů dopravil míč do prázdné brány Jablonce nad Nisou. Bez asistence.
   
  37:27
  Rapid právě vstřelil branku!
  Gól do prázdné brány! Pojistku na ústecké sálovky přidává LUKÁŠ KROK, jenž se z dálky trefil do prázdné hostující svatyně. Asistence: Tomáš Vobořil.
   
  37:17
  Jiří Maunold opět za Lukáše Vykoukala!
   
  37:17
  Matěj Čapek se utrhl podél levé postranní čáry, ve finální fázi přestřelil.
   
  37:03
  Lukáš Vykoukal zpět mezi tyčemi.
   
  36:19
  Hosté risknou power-play s Jiřím Maunoldem!
   
  36:19
  Oddechový čas pro hosty.
   
  36:19
  Rapid právě vstřelil branku!
  Ústí nad Labem se dostává zpět do vedení! Tomáš Vobořil si vyměnil míč s TOMÁŠEM JELÍNKEM, který prostřelil Lukáše Vykoukala. Asistence: Tomáš Vobořil.
   
  35:38
  Petr Mečíř zleva vystřelil nad.
   
  35:08
  Tomáš Jelínek zastoupil svého jmenovce Votavu a drží vyrovnaný stav.
   
  34:41
  Jan Mečíř (GJN) to přehnal s důrazem u postranní čáry v souboji s Tomášem Vobořilem, druhý arbitr Lubomír Řeháček vytahuje žlutou kartu.
   
  33:48
  Akumulované fauly ve druhém poločase: 3:3.
   
  32:16
  Tutová šance domácích! Jiří Maunold střelu Tomáše Vobořila vykopl z brankové čáry stejně jako Matěj Klier v patnácté minutě.

  Zdeněk Kamínek ml.

  Branky: 3. Guirelli, 16. Gajdoš (Jelínek), 37. Jelínek (Vobořil), 38. Krok (Vobořil), 38. Guirelli – 16. T. Mazánek (P. Mečíř), 27. M. Mazánek (J. Mečíř)

  Karty:   20. Jelínek (RUL) – 28. Vykoukal (GJN), 31. Kraus (GJN), 35. J. Mečíř (GJN)


  FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (Džudža) – M. Čapek, Klier, Vobořil, Jelínek – Krok, Mosna Guirelli – Gajdoš, P. Výborný – připraven Sedláček. Trenér: Martin Dlouhý.
  FK GMM Jablonec nad Nisou: Vykoukal (Jirák) – Jákl, Maunold, Hypius, Kraus – P. Mečíř, T. Mazánek – J. Mečíř, M. Mazánek. Trenéři: Milan Bláha, Lukáš Dubový.

  Rozhodčí: Vrtal, Řeháček; delegát: Smreček

  Diváci: 137