Mountfield HK – Třinec | 1:4 (kon.) | | | Kometa Brno – K. Vary | 2:7 (kon.) | | | Litvínov – Sparta | 3:4 (po pr.) |
Zlín – Liberec | 3:4 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 4:3 (po pr.) |
Olomouc – Kladno | 1:3 (kon.) |
Edmonton – Dallas | 4:5 (po pr.) | | | Tampa – Winnipeg | 3:4 (kon.) | | | Los Angeles – Vegas | 4:3 (kon.) |
Arizona – Calgary | 3:0 (kon.) | | | Buffalo – Ottawa | 4:2 (kon.) | | | Florida – NY Rangers | 4:3 (kon.) |
Pittsburgh – Toronto | 6:1 (kon.) | | | Boston – Washington | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Philadelphia – NY Islanders | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Montreal – New Jersey | 3:4 (po pr.) | | | St. Louis – Anaheim | 1:4 (kon.) | | | Nashville – Chicago | 2:7 (kon.) |
Vancouver – Colorado | 4:5 (po pr.) | | | San Jose – Detroit | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Chabarovsk – Jokerit | 4:1 (kon.) | | | Vladivostok – Petrohrad | 1:2 (po pr.) | | | Kunlun – Magnitogorsk | 3:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Jekatěrinburg | 2:4 (kon.) | | | N.Novgorod – Viťaz | 6:2 (kon.) | | | Riga – Soči | 1:2 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 1:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Chrudim | 4:1 (kon.) | | | Vsetín – Šumperk | 6:5 (po pr.) | | | Žďár n/S – Kobra | 0:4 (kon.) |
Havířov – Přerov | 2:0 (kon.) | | | Ústí n/L – Písek | 7:4 (kon.) | | | Litomyšl – Poruba | 1:2 (kon.) |
Nové Zámky – Michalovce | 5:6 (kon.) | | | Banská Bystrica – Zvolen | 1:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Detva | 2:3 (kon.) |
Trenčín – MAC Budapešť | 9:2 (kon.) | | | Miskolc – Košice | 3:1 (kon.) | | | HC Slovan – Nitra | 4:1 (kon.) |
SR 18 – Žilina | 1:5 (kon.) |
SHKM Hodonín – Blansko | 7:2 (kon.) |
Tango Klatovy – Vačice | 5:2 (kon.) | | | Poběžovice – HC 2009 Nýrsko | 3:4 (kon.) |
Třebíč – Náchod | 3:1 (kon.) |
Pardubice – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Litvínov – Zlín | 2:3 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 3:7 (kon.) |
Litvínov – Kladno | 6:2 (kon.) | | | Kladno – Zlín | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Litvínov – Pardubice | 1:2 (kon.) |
konec
HC Roudnice nad Labem
6:4
(3:1, 0:1, 3:2)
HC Děčín
53:11
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Kamila Richtrová – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
53:11
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Denisa Ajchlerová – 2 min., držení).
|
|
53:11
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (2 min. pro hráčskou lavici – nesportovní chování). Trest odpyká Markéta Zvěřinová.
|
|
48:44
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Kristýna Mertová – 2 min., podrážení).
|
|
47:45
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Denisa Hnídková – 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).
|
|
47:45
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Denisa Hnídková – 2 min., vražení na hrazení). Trest odpyká Veronika Kroftová.
|
|
38:05
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Denisa Hnídková – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
35:17
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Tereza Bláhová – 2 min., podrážení).
|
|
34:18
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Zdeňka Vacková – 2 min., podrážení).
|
|
30:25
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Veronika Kroftová – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
25:29
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Tereza Bláhová – 2 min., podrážení).
|
|
21:31
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Kateřina Bergerová – 2 min., sekání).
|
|
16:07
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Tereza Kopecká – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
16:00
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Kristýna Simiková – 2 min., sekání).
|
|
11:10
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Denisa Ajchlerová – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
8:04
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Tereza Bláhová – 2 min., držení).
|
|
7:46
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Aneta Schrollová – 2 min., podrážení).
|
|
1:02
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Tereza Bláhová – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
3. Malá, 9. Malá, 20. Malá (Benešová), 44. Malá (Simiková), 50. Bláhová – 19. Forejtová, 27. Forejtová (Kroftová), 45. Forejtová (Hrdá, Ajchlerová), 49. Hrdá (Zavadilová)
Rozhodčí: Jakub Beneš, Jiří Beran
Diváci: 69
Neproměněná penalta:
HC Roudnice nad Labem:
Náhradníci:
Trenér:
HC Děčín:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Děčín:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Beneš, Jiří Beran
Diváci: 69