Gibraltar – Švýcarsko 1:6 (kon.) | Irsko – Dánsko 1:1 (kon.) | Malta – Norsko 1:2 (kon.)
Španělsko – Rumunsko 5:0 (kon.) | Švédsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Řecko – Finsko 2:1 (kon.)
Itálie – Arménie 9:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Bosna 0:3 (kon.)
Lichtenštejnsko
0:3 (0:0)
Bosna a Hercegovina
Pondělí 18.11.2019, 20:45 • Rheinpark Stadion, Vaduz • Kvalifikace ME • Skupina J

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:46:05)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 0:13. Rohy: 0:9. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 7:6.

Utkání je u konce a hostující favorit nakonec zápas dotáhl do zdárného konce. Obrana Lichtenštejnska odolávala do 57. minuty, kdy se střelou z levé strany trefil Eldar Civić a otevřel stavidla hostujícího útočení. V 64. minutě navýšil náskok pěknou střelou k tyči Armin Hodžić a v 72. minutě padl po nákopu za obranu a kličce brankáři třetí gól – autorem byl opět Armin Hodžić. Domácí tým byl dnes zcela neškodný a asi je i rád, že to skončilo pouze 0:3.

90+2

90+1
    Hodžić by chtěl dokonat hattrick, v tuto chvíli mu ale při kličce v šestnáctce obránce ukopl míč na roh. Po něm zakončoval Bešić vysoko nad.

90
    Rozhodčí přidá dvě minuty.

89
    Kombinace na půlce, u míče jsou hosté. Hráči Lichtenštejnska si již zajisté přejí, aby byl konec.

88
    Hodžić si chtěl narazit s Džekem, jejich kombinace ale skončila u obránců v modrém.

87
    Po závaru před vápnem a centru z pravé strany odvracel míč připravený Nicolas Hasler.

86
    Tvrdý šlapák předvedl domácí Yildiz, obětí byl Memišević. Rozhodčí faul potrestal pouze přímým kopem, kartu neuděloval.

85
    Edin Džeko velmi touží po vstřelené brance, už potřetí se dostal do zakončení a znova poslal míč až k horním řadám tribuny za brankou.

84
    Hosté nyní v poklidu kombinují na půlce, už vůbec nikam nepospíchají a vyčkávají.

83
    Opět Džeko a jeho další střela zpoza pokutového území. Výsledek byl ale stejný jako před chvílí – šlo to vysoko nad.

82
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Noah Frick, přichází Robin Gubser.
    81. Džeko zakončil z dobré pozice nad branku

81
    Do volného prostoru si naběhl Džeko, zvolil prudkou střelu, tu však poslal až mezi diváky za brankou.

80
    Stejně to dopadlo i po rozehrávce brankáře Büchela, prakticky ihned přišla ztráta.

79
    Ne, domácím to dnes prostě nejde, jsou rádi, když se alespoň na několik vteřin dostanou k míči.