Vegas – Calgary 6:0 (kon.) | Chicago – Buffalo 4:1 (kon.)
Buffalo Sabres
Pondělí 18.11.2019, 01:10 • United Center, Chicago • NHL
    51:15 Saad neuspěl v sólovém úniku

51:15
    Do sóla se ve vlastním oslabení dostal Saad, na Huttona zkusil forhendový blafák, jenže gólman Buffala jej vybruslil a nenechal ani kousíček místa na zasunutí.

50:04
    Navíc je tu přesilovka pro Buffalo, dvě minuty za krosček dostal Olli Määttä.
    49:39 Jack EICHEL - 4:1

49:39
    Sabres právě vstřelili branku!
    No ale hosté to nevzdávají a bleskově snižují. JACK EICHEL vystihl rozehrávku Chicaga, dostal se s pukem před Crawforda, položil si jej na led a zakončil pod horní tyčku – 4:1. Bez asistence.
    48:57 Jonathan TOEWS - 4:0

48:57
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Vypadá to, že se domácí dostávají do rozhodujícího trháku. Saad sice nedotáhl svůj brejk do konce, když jej Hutton dokázal vychytat, jenže z rohu pak poslal přihrávku na najíždějícího JONATHANA TOEWSE a ten už gólmana Buffala překonat dokázal. Asistence: Brandon Saad, Brent Seabrook.
    43:42 Patrick KANE - 3:0

43:42
    Tak tohle byla bleskově využitá přesilovka a je to o tři góly! Po buly proběhl krátký souboj o puk, ten se dostal na hůl PATRICKA KANEA a útočník domácích bleskově vystřelil z otočky. Bez asistence.

43:34
    Hra v pěti na obou stranách nám dlouho nevydržela, vylučuje se na hostující straně. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Jake McCabe.

39:58
    Je z toho vyloučení, Kirby Dach dostal za Reinhartův atak dvě minuty za nedovolené bránění.

37:04
    Chicago si zahraje další přesilovku, dvě minuty za držení dostal Rasmus Dahlin.

34:01
    Jak Erik Gustafsson, tak i Jimmy Vesey dostali pětiminutové tresty za bitku.
    32:32 Kirby DACH - 2:0

32:32
    Teď už to ale domácím vyšlo a je to o dvě branky. Rostoucí tlak byl korunován přihrávkou Zacka Smithe na najetého KIRBYHO DACHA, ten se ocitl před Huttonem a zakončil rychlým bekhendovým blafákem – 2:0. Asistence: Zack Smith, Olli Määttä.

29:25
    Opět se nám bude vylučovat, dvě minuty za sekání si vysloužil hostující Brandon Montour.

25:31
    Další vyloučení, tentokrát na straně Chicaga, dvě minuty za hákování obdržel Andrew Shaw.

23:24
    Druhá přesilovka pro Chicago, dvě minuty za podrážení dostal Zemgus Girgensons.

16:40
    Přesilovka pro domácí tým, dvouminutový trest za vysokou hůl dostal Jimmy Vesey.
    15:43 Kirby DACH - 1:0

15:43
    Domácí jdou do vedení! Na přihrávku si mezi dva obránce najel KIRBY DACH, přehodil si puk na bekhend a s pomocí lehké Eichelovy tyče vyslal z levého kruhu pokus, který ve vzduchu zaplaval a skončil za Huttonem. Asistence: Dominik Kubalík, Andrew Shaw.

11:59
    Je tu první vyloučení utkání, dvě minuty za hákování dostal Alex DeBrincat.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 16. Dach (D. Kubalík, A. Shaw), 33. Dach (Z. Smith, Määttä), 44. P. Kane, 49. J. Toews (Saad, Seabrook) – 50. Eichel

Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – C. Murphy, Keith (A), Seabrook (A), de Haan, E. Gustafsson, Määttä – Saad, J. Toews (C), A. Nylander – P. Kane, D. Strome, DeBrincat – D. Kubalík, Kämpf, Carpenter – A. Shaw, Dach, Z. Smith.
    Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe (A), Montour, Dahlin, Jokiharju, Scandella – S. Reinhart (A), Eichel (C), Olofsson – Sheary, Rodrigues, Skinner – Lazar, Mittelstadt, Vesey – T. Thompson, Asplund, Girgensons.

Rozhodčí: Charron, McIsaac – Murphy, Mach

Diváci: 21 334