Buffalo – Minnesota 1:4 (kon.) | New Jersey – Boston 1:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:5 (po pr.)
Columbus – Montreal 5:2 (kon.) | Florida – Philadelphia 5:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 3:4 (kon.)
St. Louis – Tampa 3:1 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:2 (kon.) | Chicago – Carolina 2:4 (kon.)
Dallas – Vancouver 6:1 (kon.) | Calgary – Colorado 2:3 (kon.) | Vegas – Toronto 4:2 (kon.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    Minnesota předvedla krásnou kombinaci a do prázdné brány z blízkosti skóroval JASON ZUCKER! Asistence: Eric Staal a Mikko Koivu.

57:01
    Dnešní utkání sleduje 15522 diváků.
    56:11 Brandon MONTOUR - 1:3

56:11
    Sabres právě vstřelili branku!
    BRANDON MONTOUR se dostal po zákroku Alexe Stalocka proti střele Jacka Eichela z bodu levého kruhu pro vhazování k dorážce a na vzdálenější pravé tyči skóroval do prázdné brány! Je sníženo – 1:3. Asistence: Jack Eichel a Victor Olofsson.

55:58
    Linus Ullmark naskočil na střídačku a Sabres zkouší vykřesat naději při hře bez brankáře!

54:48
    Victor Rask se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, jenže Linus Ullmark si rychle lehl na led, aby ho vleže vychytal levým betonem a puk vyrazil za bránu! Brankář Buffala Sabres chytá skvěle.

51:56
    Conor Sheary se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže Alex Stalock ho dokázal vychytat!

48:52
    Mikko Koivu dostal dvě minuty za podrážení a málem se ještě popral s domácím Henrim Jokiharjuem.

43:25
    Henri Jokiharju fauloval na levé straně obranného pásma Sabres a dostal dvě minuty za podrážení.

35:40
    Brandon Montour vyfasoval dvě minuty za krosček a Wild si zahrají další přesilovou hru. Divákům se to nelíbí.

30:24
    Jared Spurgeon zbytečně fauloval na útočné modré čáře a vyfasoval dvě minuty za podrážení. Minutu a devět sekund se nyní bude hrát ve hře čtyři na čtyři.

27:32
    Jack Eichel dostal dvě plus dvě minuty za hrubost, takže Wild si zahrají po reklamní přestávce přesilovou hru a Joel Eriksson Ek zůstal za potyčku nepotrestán.
    27:08 Spektakulární zákrok v podání brankáře Linuse Ullmarka!

27:08
    Eric Staal se ocitl v blízkosti pravé tyče brány v obrovské šanci a už si myslel, že je to gól, jenže Linus Ullmark šel nyní rychle do rozštěpu a vleže předvedl spektakulární semafor! Skvělý zákrok.

25:29
    Buffalo dostalo týmový trest za zdržování hry poté, co neuspělo s Coach Challenge. Odpyká Jeff Skinner.
    25:29 Jonas BRODIN - 0:3

25:29
    JONAS BRODIN si v levém kruhu pro vhazování zpracoval diagonální přihrávku z pravého křídla a bekhendem z blízkosti zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Buffalo si vzalo Coach Challenge kvůli postavení mimo hru a neuspělo. Hosté vedou 2:0. Asistence: Jason Zucker a Mats Zuccarello.

24:09
    Wild vyrazili do přečíslení dva na jednoho a po přihrávce Joela Erikssona Eka z pravého křídla mohl skórovat z blízkosti Luke Kunin, puk ale těsně minul levou tyč!
    19:56 Zach PARISE - 0:2

19:56
    Ryan Suter si zpracoval puk na levém křídle a od modré čáry ho nahodil před bránu, kde ho skvěle tečoval ZACH PARISE a ze vzduchu ho sklepl ke vzdálenější pravé tyči! Wild využili přesilovku a je to nyní 0:2. Asistence: Ryan Suter a Kevin Fiala.

18:56
    Rasmus Ristolainen fauloval před vlastní bránou a usedl na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

18:02
    Eric Staal se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže puk napálil do náruče Linuse Ullmarka!
    07:14 Zach PARISE - 0:1

07:14
    Joel Eriksson Ek z pravého kruhu nahodil puk před bránu a na vzdálenější levé tyči skóroval nad pravým betonem Linuse Ullmarka útočník ZACH PARISE – 0:1! Asistence: Joel Eriksson Ek.

06:36
    Victor Olofsson vypálil bez přípravy na bodu pravého kruhu a Alex Stalock předvedl skvělý semafor! Brankář Minnesoty puk sice nepodržel, lapačkou ho ale vytáhl mimo. Velká příležitost.
    04:55 Představení obou brankářů: Linus Ullmark a Alex Stalock

04:55
    Mikko Koivu si počínal před bránou příliš důrazně a dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři.

03:31
    Matt Dumba na levém křídle vypálil ihned po vhazování a jeho bomba skončila na brankové konstrukci, která zachránila Linuse Ullmarka!

03:26
    Jake McCabe dostal dvě minuty za držení a Minnesota si zahraje úvodní přesilovou hru v dnešním zápase.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 57. Montour (Eichel, Olofsson) – 8. Parise (J. Eriksson Ek), 20. Parise (Suter, Fiala), 26. Brodin (Zucker, Zuccarello), 58. Zucker (E. Staal, M. Koivu)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – McCabe (A), Ristolainen, Dahlin, Montour, C. Miller, Jokiharju, Gilmour – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart (A) – Skinner, Rodrigues, Sheary – Vesey, Mittelstadt, Lazar – Asplund, Girgensons. Hlavní trenér: Ralph Krueger.
    Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Zucker, E. Staal, Zuccarello – Parise (A), M. Koivu (C), Fiala – Greenway, J. Eriksson Ek, Kunin – Donato, V. Rask, Hartman. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Wes McCauley, Dean Morton. Čároví: Shandor Alphonso, Brad Kovachik

Diváci: 15522