Plzeň – Olomouc 0:3 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Liberec – Kladno 2:1 (kon.)
Pardubice – Zlín 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 3:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Berani Zlín
Pátek 22.11.2019, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 20. kolo

54:58
    Domácím zkomplikovalo vyrovnání vyloučení, kterého se dopustil Kacetl (PCE). Trest za něj odpyká Kindl (PCE).

46:38
    Ihned poté, co se dostal Okál do hry, je opět pískáno vyloučení hostům. Aktivita Dynama nese ovoce. Tentokrát je potrestán Fořt (ZLN) za podrážení.

44:37
    Hosté se provinili hrou v šesti mužích, inkasují tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Ten odpykává Okál (ZLN).

37:54
    Eklund (PCE) míří na trestnou lavici, provinil se podrážením. Hosté čeká přesilová hra.

31:00
    Fryšara (ZLN) je dnes podruhé vyloučen, jeho prohřeškem bylo podrážení. Dynamo bude mít přesilovou hru.

26:39
    Na dvě minuty míří za katr Kubiš (ZLN), který inkasoval trest za hákování. Dynamo čeká pětivteřinová přesilovka proti třem, poté klasická pět na čtyři.

24:43
    Druhá přesilová hra pro Dynamo v tomto utkání. Vyloučen byl za držení Herman (ZLN).

19:44
    Fryšara (ZLN) inkasoval trest za držení, takže Zlín jde do čtyř.

09:08
    Dvě minuty za podrážení vyinkasoval Blümel (PCE). Na začátku 10. minuty tak uvidíme první přesilovou hru, kterou budou mít hosté.