Boston – Buffalo 3:2 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Carolina – Philadelphia 3:5 (kon.)
Columbus – Detroit 5:4 (kon.) | Florida – Anaheim 5:4 (po pr.) | Nashville – Vancouver 3:6 (kon.)
St. Louis – Calgary 5:0 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:2 (kon.) | Dallas – Winnipeg 5:3 (kon.)
Chicago – Tampa 2:4 (kon.) | Arizona – Toronto 1:3 (kon.) | Vegas – San Jose 1:2 (po pr.)
Los Angeles – Edmonton 5:1 (kon.)
Florida Panthers
5:4 (0:1, 2:3, 2:0 - 1:0)
Anaheim Ducks
Pátek 22.11.2019, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mne to je z tohoto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek páteční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (04:01:46)

Bloky 18 – 15

Máme tu konec dnešního šíleného utkání. Kačeři vedli v utkání po brankách JONESE, RITCHIEHO, RAKELLA a KAŠEHO ve 39. minutě již 0:4, přesto se domácím podařilo ještě do konce druhé třetiny snížit na 2:4 díky dvěma slepeným gólům BRETTA CONNOLLYHO. Ve třetí třetině na rozdíl jediné branky snížil dělovkou od modré čáry AARON EKBLAD. Na vyrovnávací brance na 4:4 měl také obrovský podíl Ekblad, který nejprve střelou z levého kruhu Gibsona nepřekonal, ale následně puk předložil na hůl TONINATA, kterému stačila již pouze nastavit čepel a puk uklidit do sítě. Minutu před koncem základní hrací doby měl na hokejce rozhodnutí hostující Kaše, ovšem trestuhodně minul a tak se šlo do prodloužení. Prodloužení netrvalo příliš dlouho a hrdinou zápasu se stal AARON EKBLAD, který přebral na modré čáře puk od Huberdeaua, projel po pravé straně až před branku a střelou překonal Gibsona. Je to již podruhé v sezóně co se Panterů podařilo otočit skóre utkání z 0:4 a je to i nový rekord NHL.

60:22 Aaron EKBLAD - 5:4

60:22
    Florida právě vstřelila branku!
    A máme rozhodnuto a otočka v utkání je dokonána. Na modré čáře se dostal po přihrávce Huberdeaua k puku AARON EKBLAD natlačil se po pravé straně k brance a přesnou střelou překonává Gibsona. Asistence: Jonathan Huberdeau, Aleksander Barkov.

60:01
    Buly pro Pantery.

60:01

Máme tu konec základní hrací doby, když je skóre 4:4 i když Kačeři vedli v utkání již 0:4.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Barkov vypálil sám z pravého kruhu do náruče Gibsona.

58:48
    Kaše měl na hokejce rozhodnutí, svojí střelou z mezikruží trestuhodně minul branku.

58:25
    Troy Terry měl na hokejce branku Ducks, ale svojí střelu z mezikruží poslal do masky Bobrovskiho.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:04
    Domácí chtějí vyhrát a dále stupňují tlak.
    55:37 Dominic TONINATO - 4:4

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 39. Connolly (Vatrano), 40. Connolly (Trocheck, Strålman), 52. Ekblad (Huberdeau, Barkov), 56. Toninato (Ekblad, Hoffman), 61. Ekblad (Huberdeau, Barkov) – 18. Jones (Silfverberg, Ja. Larsson), 28. N. Ritchie (O. Kaše, Gudbranson), 36. Rakell (Fowler, Getzlaf), 39. O. Kaše

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Yandle, Ekblad (A), Pysyk, Strålman, Matheson, Brown – Huberdeau, Barkov (C), Dadonov – B. Boyle, Trocheck (A), Connolly – Vatrano, Malgin, Hoffman – Toninato, Acciari, Sceviour.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Del Zotto, Fowler (A), Ja. Larsson, Gudbranson, Guhle, Mahura – Rakell, Getzlaf (C), Terry – N. Ritchie, Henrique, Silfverberg (A) – Jones, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Lambert, Sutherland – Gibbs, Nansen

Diváci: 11.316