Helas Brno – České Budějovice 8:6 (kon.) | Svarog Teplice – Česká Lípa 9:4 (kon.) | Chrudim – FTZS Liberec 5:0 (kon.)
Olympik Mělník – Interobal Plzeň 5:9 (kon.) | Hodonín – Slavia 1:7 (kon.)
Svarog FC Teplice
9:4 (4:2)
FC Démoni Česká Lípa
Pátek 22.11.2019, 20:00 • SH Teplice • 1. Futsal liga • 10. kolo

40
    Teplice právě vstřelily branku!
    Podobná situace se opakuje o minutu později: Tentokrát vyslal Tato do sóla na prázdnou bránu DAVIDA ČERNÉHO: 9:4.

39
    TATO využil, že hosté hrají bez brankáře, uzmul míč a doběhl s ním do prázdné českolipské branky: 8:4.

37
    Tento desetimetrový kop byl ovšem odsouzen k tomu, aby se z něj gól nestal. Zahynul v síti za brankou.

37
    Sedmý akumulovaný faul Teplic! A k tomu žlutá pro Rodriga Tavernu.

36
    CLAUDINHO při teplickém oslabení zakončuje rychlý brejk gólem na 7:4.

34
    Jeronimo sestřelil Josefa Němce ve vyložené šanci: Domácí brankář je vyloučen.

34
    Tato zastavil ránu směřující do branky svojí hlavou, je otřesen, ale bude v pořádku.

32
    Démoni právě vstřelili branku!
    ONDŘEJ HAVRDA proměňuje desetimetrový kop: 6:4.

32
    Šestý akumulovaný faul Svarogu!

31
    Na 6:3 upravuje LITVINOV.

29
    A kromě žluté karty přichází také gólový trest: Havrda rozehrál na MIROSLAVA ROTTA a hostující kapitán míč poslal do sítě: 5:3.

29
    Claudinho stáhl Havrdu, který by šel do slibné šance. Zasloužená karta pro domácího hráče.

27
    Taverna nedoklepl míč do odkryté branky a nikdo v hale nechápe, jak mohl tuto šanci spálit.

26
    Pátý zásah v hostující síti má na svědomí JIŘÍ BARAN.

25
    Litvinov obhodil s Bartůňkem i bránu.

25
    Bartůněk vychytal Baranovu tutovku, Künzlovu dorážku zastavila obrana.

23
    Teplice budou mít standardku ze zajímavé pozice. Gólman Bartůněk ji zneškodnil.

1
    Omlouvám se za technické potíže s připojením k internetu, kvůli kterým se do onlajnu dostáváme v 19. minutě při stavu 4:2 pro domácí. Góly a sestavy budou doplněny.

Přemysl Kosejk

Branky: 3. Claudinho (Tato), 6. Černý (Tato), 11. Tato, 18. Künzl (Černý), 26. Baran (Künzl), 31. Litvinov (Claudinho), 36. Claudinho (Litvinov), 39. Tato, 40. Černý (Tato) – 10. Švec (Abrham), 16. Hanzlík (Havrda), 29. Rott (Havrda), 32. Havrda (10 m kop)

Karty:   29. Claudinho (STP), 37. Rodrigo (STP)   34. Jeronimo (STP)

Svarog FC Teplice: Jeronimo – Hůla, Soukup, Claudinho, Černý ("K"), Baran, Litvinov, Tato, Künzl, Taverna, Gansukh, Šebek, Ossorio
    FC Démoni Česká Lípa: Kirov – Rott, Bejda, Fichtner, Švec, Havrda, Hanzlík, Mikyska, Bartůněk, Zapletal, Němec, Abrham

Rozhodčí: Chládek, Melničuk. Delegát: Hora