Chomutov – Slavia 4:1 (kon.) | Kladno – Plzeň 3:2 (po pr.) | Salzburg – Kometa Brno 7:2 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 4:3 (3:2 po s.n.) | Zlín – Pardubice 1:4 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 1:5 (kon.)
Č. Budějovice – K. Vary 2:0 (kon.) | Třinec – Liberec 4:3 (3:2 po s.n.)
konec
Piráti Chomutov
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
HC Slavia Praha
Pátek 22.11.2019, 16:00 • ROCKNET ARÉNA • turnaj O Pohár DHL • 20. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (18:01:11)
   
  59:32
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti se prosazují do odkryté klece a tři body zůstanou na severu Čech! Branku přes celé hřiště trefil obránce TOMÁŠ JUNGVIRT! Bez asistence.
   
  59:05
  Slavia to zkouší v šesti a bez brankáře!
   
  58:53
  Nyní to Petrák zkoušel znovu, akorát z druhé strany. Jeho bekhendové zakončení ale skončilo na betonu připraveného Běhuly.
   
  58:02
  Slavia právě vstřelila branku!
  Částečná naděje pro sešívané! MARTIN PETRÁK se na levé straně uvolnil stahovačkou a střelou do bližší šibenice dal velice pohlednou branku. Asistence: Matěj Hasil a Tomáš Labuzík.
   
  57:50
  Aktivní Piráti pokračovali v útočném snažení, ale na levé straně neprošli do pásma dle pravidel a po ofsajdu se bude vhazovat ve středu.
   
  57:11
  Mladičký Jiří Kulich nyní ujel obraně a celou akci chtěl zakončovat k levé tyčce. Michal Pittr ale předvedl další výborný zákrok!
   
  56:46
  Žabičkou mezi kruhy našel Vrhel spoluhráče Daniho. Ten zakončoval po ledě, ale druhý zásah večera se mu přidat nepovedlo.
   
  56:07
  Hosté se ještě snaží něco vymyslet, ale Piráti dobře brání a Běhula proti pokusům nemusí ani zasahovat.
   
  55:06
  Jakub Šuráň se sám dostal z obrany až za branku soupeře. Následně připravil šanci pro Pecha, kterému se ovšem na první tyčku skórovat nepovedlo.
   
  54:10
  Šimon Slavíček se pokoušel na levém kruhu obhodit soupeře, ale Jungvirt mu vystavil tělo a přerušil akci.
   
  52:36
  V závěru přesilové hry tvrdě zakončoval od modré čáry Jakub Šuráň. Jeho rána šla do branky, ale nakonec byla tečována mimo.
   
  52:18
  Vrhel nyní poslal kotouč do třetiny a domácí šli do šance. Sudí ale nakonec pískají ofsajd a pokračovat se bude vhazováním ve středu.
   
  51:25
  Ani domácím se v početní převaze moc nedaří a Slavii se povedlo již dvakrát poslat kotouč mimo svou branku.
   
  50:40
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Matěj Hasil – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
   
  50:40
  Jeden z hostů nyní naprosto zbytečně a nesportovně povalil brankáře Běhulu mimo hru. Sudí se ovšem rozhodli, že celou situaci dvouminutovým trestem nepotrestají.
   
  49:27
  Miroslav Dani nyní mohl před brankou vylepšit situaci, ale střílel sám. Zpoza branky šel do bekhendu na zadní tyčku, ale kotouč se mu zvednout nepodařilo.
   
  48:56
  Jakub Janča vyřešil přečíslení dvou na jednoho individuálně. Z pravé strany střílel na první tyčku, kde ale byl skvělý Běhula.
   
  48:21
  Aktivní Martin Berčík se dostal na pravé straně do zakončení, ale jeho pokus nakonec skončil na první tyčce!

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 13. Berčík (Janeček, Lobodowski), 16. Vrhel (Jungvirt, Dospěl), 32. Dani, 60. Jungvirt – 59. Petrák (Hasil, Labuzík)


  Piráti Chomutov: Běhula (Malant) – Pöschl, Šuráň, Ludvík, Ferbas, Vaněk, Jungvirt – Švec, Dospěl, Vrhel, Dani, Popelka, Prokop, Berčík, Janeček, T. Svoboda, Lobodowski, Kulich, Pech.
  HC Slavia Praha: Pittr (Pánek) – Matějka, Hovorka, Němeček, Štíbr, Bureš, Mareček, Klatt – Kižlin, Hasil, Slavíček, Ribarovski, Křenek, Turek, Míšek, Labuzík, Janča, Petrák.

  Rozhodčí: Hucl – Pešek, Malý