Plzeň – Olomouc | 0:3 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Zlín | 0:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Mountfield HK | 3:2 (po pr.) |
Chomutov – Přerov | 5:2 (kon.) |
Boston – Buffalo | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – Pittsburgh | 4:3 (po pr.) | | | Carolina – Philadelphia | 3:5 (kon.) |
Columbus – Detroit | 5:4 (kon.) | | | Florida – Anaheim | 5:4 (po pr.) | | | Nashville – Vancouver | 3:6 (kon.) |
St. Louis – Calgary | 5:0 (kon.) | | | Minnesota – Colorado | 3:2 (kon.) | | | Dallas – Winnipeg | 5:3 (kon.) |
Chicago – Tampa | 2:4 (kon.) | | | Arizona – Toronto | 1:3 (kon.) | | | Vegas – San Jose | 1:2 (po pr.) |
Los Angeles – Edmonton | 5:1 (kon.) |
Novosibirsk – N.Novgorod | 1:4 (kon.) | | | Barys – Kazaň | 1:5 (kon.) | | | Ufa – Chabarovsk | 5:3 (kon.) |
Nižněkamsk – Kunlun | 0:2 (kon.) | | | Jokerit – Dynamo Moskva | 3:1 (kon.) | | | Petrohrad – Čerepovec | 5:2 (kon.) |
Soči – Jaroslavl | 2:5 (kon.) | | | Viťaz – Riga | 4:1 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 6:4 (kon.) |
Poruba – Šumperk | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 1:3 (kon.) | | | Kobra – Kralupy n. Vltavou | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Žďár n/S – Ústí n/L | 3:7 (kon.) | | | Chrudim – Písek | 0:9 (kon.) |
Banská Bystrica – MAC Budapešť | 4:3 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Košice – Poprad | 2:1 (kon.) |
Zvolen – Lipt. Mikuláš | 6:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Nitra | 4:1 (kon.) | | | Miskolc – HC Slovan | 6:3 (kon.) |
Trnava – Martin | 2:7 (kon.) | | | Levice – Skalica | 4:2 (kon.) | | | Žilina – Bratislava Capitals | 0:8 (kon.) |
Dubnica – Pov. Bystrica | 4:2 (kon.) | | | Topoľčany – Spišská N. Ves | 3:1 (kon.) |
Slovensko – Polsko | 11:0 (kon.) |
po s.n. (3:2)
HC Oceláři Třinec
4:3
(1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
64:45
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Drábek – 2 min., podrážení).
|
|
58:32
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Adámek – 2 min., hákování).
|
|
56:42
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Šafařovský – 2+2 min, hrubost).
|
|
56:42
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jenáček – 2+2 min, hrubost).
|
|
56:18
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Ramik – 2 min., podrážení).
|
|
50:36
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kvasnica – 2 min., držení hole).
|
|
49:07
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Křepelka – 2 min., sekání).
|
|
44:48
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Šafařovský – 2 min., sekání).
|
|
32:08
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Nezbeda – 2 min., hákování).
|
|
27:15
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Havránek – 2 min., podrážení).
|
|
23:00
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Vomáčka – 2 min., krosček).
|
Branky a nahrávky:
8. Adámek (Matiaško, Cienciala), 22. Geidl (Čmiel), 25. Konečný, rozh. náj. Konečný – 4. Strnad (Adamec, Janca), 7. Jansa (Strnad, Vomáčka), 31. Žemba (Křepelka)
Rozhodčí: Koziol – Hlavatý, Hranoš
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Nezbeda (LIB)
0:0 Michálek (TRI)
2. série:
0:0 Žemba (LIB)
1:0 Havránek (TRI)
3. série:
1:0 Adamec (LIB)
1:0 Adámek (TRI)
4. série:
1:1 Rossmy (LIB)
1:1 Čmiel (TRI)
5. série:
1:1 Šafařovský (LIB)
1:1 Geidl (TRI)
6. série:
2:1 Konečný (TRI)
2:2 Gajda (LIB)
7. série:
2:2 Kvasnica (TRI)
2:2 Křepelka (LIB)
8. série:
2:2 Havránek (TRI)
2:2 Rossmy (LIB)
9. série:
3:2 Konečný (TRI)
3:2 Jansa (LIB)
HC Oceláři Třinec:
Švančara (Švehlák) – Jenáček, Vacula, Cienciala, Grygar, Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Stránský, Pastor, Geidl, Mastič, Kvasnica, Konečný, Čmiel, Matiaško, Ramik, Dobša
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Čajan (Franc) – Böhm, Ira, Šedivý, Hampl – Křepelka, Vomáčka, Šafařovský, Adamec, Jansa, Strnad, Liška, Drábek, Nezbeda, Rossmy, Gajda, Žemba
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Čajan (Franc) – Böhm, Ira, Šedivý, Hampl – Křepelka, Vomáčka, Šafařovský, Adamec, Jansa, Strnad, Liška, Drábek, Nezbeda, Rossmy, Gajda, Žemba
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Koziol – Hlavatý, Hranoš
Diváci:
Šárka Kolková