Ostrava – Pardubice 7:6 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 10:7 (kon.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 7:8 (po pr.)
Mladá Boleslav – Otrokovice 7:2 (kon.) | Liberec – Střešovice 9:8 (po pr.) | Královské Vinohrady – Black Angels 7:5 (kon.)
FBC Liberec
9:8 (2:1, 3:2, 3:5 - 1:0)
PSN Tatran Střešovice
Pátek 22.11.2019, 20:00Livesport Superliga • 12. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u florbalu zase někdy příště. (22:16:05)

Je konec zápasu, který měl hodně obratů a nakonec končí asi spravedlivě pro Liberec, který měl delší čas vedení ve své moci. Rozhodující branku vstřelil v prodloužení od mantinelu Radek Valeš.

Hráči zápasu
    Radek Valeš a Martin Pánek.

64:57
    Liberec právě vstřelil branku!
    Od levého mantinelu se uvolnil RADEK VALEŠ a vystřelil, jeho rána letěla přímo do sítě, je rozhodnuto.

64:37
    Z poloviny střílel Langer, jenomže pouze vedle branky.

64:01
    Poslední minuta prodloužení.

63:54
    Oddechový čas pro domácí.

63:26
    Domácí Valeš si našel místo ke střele a využil ho, jenže pálil znovu vedle.

62:29
    Po delší době je na míčku Liberec a může odvolat brankáře a vyrazit dopředu.

61:34
    Langer střílel z půlky na bránu, ale jen vedle.

61:07
    Domácí jsou sevřeni v obranném bloku.

60:01

Třetí třetina nabídla parádní přestřelku a nakonec se jde asi spravedlivě do prodloužení.

60:00
    59:15 Milan MELIŠ - 8:8

59:15
    Tatran právě vstřelil branku!
    to je neskutečný zápas, je znovu vyrovnáno, 45 sekund do konce. MILAN MELIŠ totiž vystřelil z levé strany hřiště a trefuje ideálně branku.

58:21
    Tatran znovu u míčku a znovu v šesti.
    57:23 Filip LANGER - 8:7

57:23
    Naděje ještě žije. Milan Meliš otočil hru na pravou stranu, odkud FILIP LANGER trefil nádherně vymetl roh branky.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 8. Rozkovec (Valeš), 11. Balatka (Valeš), 24. Valeš (Rozkovec), 32. Rozkovec (Čermák), 36. Kopecký (Ferdan), 47. Valeš (Čermák), 52. Čermák (Valeš), 53. Baudisch (Valeš), 65. Valeš (Ferdan) – 20. Meliš (Pánek), 21. Kreysa (Pánek), 27. Josef Novák (Ja. Kolísko), 49. Sládeček (Pánek), 50. Pánek (Jak. Kolísko), 52. Pánek (Kreysa), 58. Langer (Meliš), 60. Meliš

FBC Liberec: Janota (Vaníček) – Klucho, Böhm, Bitman, Kroupa – Kopecký, Kárník, Valeš – Leksa, Rozkovec, Böhm – Čermák, Baudisch, Ferdan – Šoltys, Kořínek, Balatka – Matušů.
    PSN Tatran Střešovice: Frühbauer (Kříž) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček, Pánek – Kreysa, Papoušek, Navrátil – Langer, Jak. Kolísko, Pixa – Řezník, Vavroušek, Meliš – Josef Novák, Šindelář, Tomčo.