Ostrava – Pardubice 7:6 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 10:7 (kon.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 7:8 (po pr.)
Mladá Boleslav – Otrokovice 7:2 (kon.) | Liberec – Střešovice 9:8 (po pr.) | Královské Vinohrady – Black Angels 7:5 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
7:2 (3:1, 0:1, 4:0)
PSG Panthers Otrokovice
Pátek 22.11.2019, 19:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga • 12. kolo

Hráč zápasu:
    Technology Florbal MB – Tomáš Chroust
    HU-FA Panthers Otrokovice – Radovan Michajlovič (20:56:13)

Domácí florbalisté jednoznačně zvítězili ve třetí třetině a připisují si další tři body do ligové tabulky. Otroci zde předvedli minimálně dvě třetiny téměř vyrovnanou partii, ale nedokázali odolat tlaku domácích navěky.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:25
    Hosté nejsou schopni překonat, skvěle chytajícího, Musila.

57:39
    Tokoš dokázal ve vlastním oslabení vybojovat standartní situaci ve prospěch svého týmu.

56:59
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Aleš Höffer – 2 min., Sekání).

56:37
    Mladá Boleslav rozhodně nikam nespěchá a kombinuje na své vlastní půli s míček na čepeli.

56:04
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Patrik Suchánek – 2 min., Hrubost).
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Petr Koláčný – 2 min., Hrubost).

54:56
    Hostující celek se snaží napadat domácí florbalisty, kteří si posílají míček ze strany na stranu.

53:58
    Domácí nepůjčují míček hostům z Otrokovic a kombinují na své vlastní polovině.

53:07
    Suchánkova střela letěla vysoko nad bránu otrokovického celku.

52:17
    Oddechový čas pro domácí.
    52:17 Mikuláš KOMÁREK - 7:2

52:17
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tomáš Chroust přihrál do odkryté branky MIKULÁŠI KOMÁRKOVI a ten se nemýlil.

51:47
    Gruber nedokázal projít skrz obránce soupeře, míček v držení Otroků.

50:01
    Domácí drží míček na svých florbalkách a snaží se dostat skrz obranu soupeře.

49:27
    Michajlovičův dlouhý výhoz nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

Vojtěch Adamek

Branky a nahrávky: 7. Höffer (Tadeáš Chroust), 8. Bína (Curney), 20. Curney (Tomáš Chroust), 41. Curney (Natov), 43. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 45. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 53. Komárek (Tomáš Chroust) – 14. Hrabal, 32. Hrabal (Pešat)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Suchánek, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tokoš, Tadeáš Chroust, Bína – Gruber, Korych, Curney – Šlechta, Natov (C).
    PSG Panthers Otrokovice: Majrich (Michaljovič) – Szweda, Kostka, Kvapil, Mich. Nagy, Zimmer – Červenka, Haša, Hrabal – Koláčný, Jančík, Gál – Ďuriška, Vykopal, Pšenčík – Zdražil, Volek, Pešat.

Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga