Banská Bystrica – MAC Budapešť 4:3 (kon.) | Michalovce – Trenčín 1:2 (kon.) | Košice – Poprad 2:1 (kon.)
Zvolen – Lipt. Mikuláš 6:4 (kon.) | Nové Zámky – Nitra 4:1 (kon.) | Miskolc – HC Slovan 6:3 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
6:3 (2:1, 1:2, 3:0)
HC Slovan Bratislava
sk Pátek 22.11.2019, 18:30Tipos Extraliga (SR) • 23. kolo

57:17
    Miškovec dal gól!
    Po desiatich sekundách od vhadzovania inkasujú belasí do prázdnej bránky! Z obranného pásma perfektne vyhodil puk preč NICK ROSS a trafil do odkrytej bránky!

57:07
    Hostia odvolávajú brankára Habala, začína sa bratislavská powerplay.

57:07
    Oddychový čas pre Slovan Bratislava.

55:10
    Presilovka Miškovca sa však pomerne rýchlo končí. Kyle Beach dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

53:46
    Opäť získavajú presilovú hru domáci. Tomáš Zigo dostáva dve minúty za zdržiavanie hry a vhadzuje sa pred Habalom.

52:43
    DVTK využíva presilovú hru a ide do dvojgólového vedenia. Obranca DAVIS VANDANE šikovne prenikol pred bránku a netradične ako obranca prekonal Habala.
    Asistencie: Francis Beauvillier, János Vas.

51:50
    Presilovú hru v týchto chvíľach získavajú domáci. Za podrazenie si dve minúty odsedí Patrik Bačik.

51:12
    Fantastická akcia domácich hráčov! Vas nasmeroval prihrávku medzi kruhy, kde bol Tamás Reszegh a zblízka vypálil. Jeho zakončenie z tesnej blízkosti smerovalo vedľa.

49:07
    Miškovec ide do vedenia v stretnutí. Už po tretíkrát v priebehu tohto zápasu. BENCE SZIRÁNYI vyrazil dopredu po ľavom krídle a švihovkou z kruhu prekvapil Habala.
    Asistencia: Francis Beauvillier.

47:01
    Puliš šikovne korčuľoval po pravom krídle a pred bránku sa nečakane dostal Zigo. Dostal sa do dobrej šance z tesnej blízkosti, no Rajnu neprekonal.

37:48
    Presilovú hru získava bratislavský Slovan. Martin St. Pierre dostáva dve minúty za vrazenie a osobný 10-minútový trest.

35:53
    Po pravom krídle dopredu smeroval Miskolczi, ktorý prekorčuľoval do útočného pásma a prihrávkou pred bránku parádne našiel RYANA HARRISONA, ktorý z prvej prekonal bezmocného Habala.
    Asistencia: Márk Miskolczi.

34:14
    Roman Žitný bol s pukom pripravený pred bránkou a ocitol sa v stopercentnej šanci. Brankár Rajna však predviedol vynikajúci zákrok.

30:34
    Presilovku si zahrajú hráči DVTK. Radovan Puliš dostáva dve minúty za podrazenie.

28:10
    Slovan Bratislava dal gól!
    Slovan sa v zápase dostáva do vedenia. Nenápadná strela z rohu klziska z hokejky MAREKA VIEDENSKÉHO napokon nečakane prenikla až do bránky a Rajna sa poriadne čudoval.
    Asistencie: Martin Štajnoch, Roman Žitný.

21:01
    Hostia strieľajú druhý vyrovnávajúci gól a úspešne vstupujú do prostrednej dvadsaťminútovky. RADOVAN PULIŠ reagoval dobre na strelu od spoluhráča a zblízka dorazil puk do odkrytej časti bránky.
    Asistencie: Jindřich Abdul, Tomáš Zigo.

18:58
    Kukumberg zaujímavo prešiel pred bránku, dostal sa do šance, no nepremenil ju. Brankár Rajna sa vyznamenal dôležitým zákrokom.

16:12
    Domáci idú v stretnutí do vedenia opäť. Brankár Habal veľa toho zo svojej pozície nevidel a nahodenú strelu od modrej čiary z hokejky Dudása šikovne tečoval KYLE BEACH.
    Asistencie: Jesse Dudás, Davis Vandane.

14:15
    Presilovku si zahrá domáci Miškovec. Dve minúty za podrazenie dostáva Marek Hudec.

08:57
    Belasí poľahky vyrovnávajú stav stretnutia. Osamotený pred bránkou na istý čas ostal TOMÁŠ ZIGO, ktorý si blafákom vychutnal brankára Rajnu.
    Asistencie: Radovan Puliš, Jindřich Abdul.

08:35
    Vynikajúcu prihrávku dostal na ľavý kruh David Rodman, ktorý zakončoval okamžite z prvej, no trafil iba do Rajnu!

03:34
    Sledujeme pomerne prekvapujúci úvod stretnutia. Na pravý kruh dostal prihrávku KYLE BEACH, ktorý prudkou strelou prekvapil gólmana Habala.
    Asistencia: David Rodman.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 4. Beach (Rodman), 17. Beach (Dudás, Vandane), 36. Harrison (Miskolczi), 50. Szirányi (Beauvillier), 53. Vandane (Beauvillier, Vas), 58. Ross – 9. Zigo (Puliš, Abdul), 22. Puliš (Abdul, Zigo), 29. Viedenský (Štajnoch, Žitný)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna (Adorján) – Láda, Vandane, Ross, Dudás, Szirányi, D. Kiss, Vojtkó – Beauvillier, Vas, Reszegh – Beach, St. Pierre, Rodman – Harrison, Galanisz, Miskolczi – Farkas, Lovei, P. Kiss
    HC Slovan Bratislava: Habal (Brust) – Sersen, Bačik, Meszároš, Hudec, Podlipnik, Šedivý, Štajnoch, Sloboda – Abdul, Zigo, Puliš – Petráš, Viedenský, Žitný – Matoušek, Kukumberg, Pance – Bondra, Urbánek, Jendek

Rozhodčí: Kalina, Adamec – Jobbágy, Kacej