Pittsburgh – New Jersey 4:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.)
Philadelphia – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Arizona 2:3 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
New Jersey Devils
Sobota 23.11.2019, 01:10 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Ode mne to je již z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (03:52:49)

Bloky 13 – 9

Máme tu konec dnešního utkání. Tučňáci se mohou radovat ze zasloužené výhry 4:1. Domácí po první třetině vedli zásluhou DOMINIKA KAHUNA. Za hosty vyrovnal na začátku druhé části z přesilové hry TAYLOR HALL a to byla jediná střela která dnes skončila v Jarryho brance. Vedení domácím vrátil ještě ve druhé části JAKE GUENTZEL, který výborně zužitkoval milimetrově přesnou přihrávku od Malkina. Třetí třetina patřila domácím, kteří v ní nakonec vsítili dvě branky. Nejprve využil špatnou rozehrávku Colemana dělovka pod břevno JARED MCCANN a ve stejné minutě dal poslední branku v utkání střelou z pravé strany JOHN MARINO a vyhnal tak z branky Blackwooda, který byl nahrazen Dominguem, který si v dresu Devils připsal svojí premiéru.

59:48
    Zacha se snaží něco vymyslet, ale je na to v útočné třetině sám.

59:29
    Domácí diváci již vstávají a tleskají ve stoje.

58:34
    Simon proti přesile dvou protihráčů ztratil puk ve středním pásmu.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Domácí hrají již v naprostém klidu a jsou to hosté kteří se musejí hnát směrem dopředu.

57:09
    Vatanenova špatná rozehrávka přisuzuje puk na hokejky Pens.

56:31
    Hall se dral s pukem dopředu, ale byl zastaven již na útočné modré čáře.

56:03

55:36
    Petterssonova rána od modré byla hodně nepřesná.

55:00
    Tučňáci nikam nespěchají a hrají většinou ve svém obranném pásmu.

54:16
    Severson ujel v oslabení udělal výbornou kličku Jarrymu, ale puk za jeho záda nakonec nedostal.

54:03
    Komerční přestávka.

54:03
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Wayne Simmonds – 2 min., držení).

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 8. Kahun (Simon), 33. Guentzel (Malkin, Rust), 43. McCann (Galchenyuk, B. Tanev), 43. Marino (Aston-Reese, Lafferty) – 21. Hall (Hischier, Palmieri)

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – Dumoulin (A), Marino, J. Johnson, Ruhwedel, M. Pettersson, Trotman – Guentzel, Malkin (A), Rust – Galchenyuk, McCann, B. Tanev – Kahun, Simon, Hörnqvist (A) – Aston-Reese, Blueger, Lafferty.
    New Jersey Devils: Blackwood (43. Domingue) – A. Greene (C), Severson, Butcher, P. K. Subban, Müller, Vatanen – Hall (A), Hischier, Palmieri – Wood, Zacha, Bratt – J. Boqvist, J. Hughes, Simmonds – Coleman, Zajac (A), N. Gusev.

Rozhodčí: Lee, Skilliter – Brisebois, Baker

Diváci: 18.420