Pohronie – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Trenčín – Trnava 1:0 (kon.) | Nitra – Žilina 0:0 (kon.)
Michalovce – Dunajská Streda 5:0 (kon.) | Ružomberok – Senica 2:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 2:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:1 (0:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 23.11.2019, 14:00Niké liga • 16. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:19:22)

Stejně jako v prvním poločase, i v tom druhém jsme viděli jednu branku. Postaral se o sice znovu hostující fotbalista, jenže to bylo do vlastní svatyně. Zlaté Moravce dnes dvakrát nastřelily brankovou konstrukci, domácí zase v posledních vteřinách nevyužili velmi dobrou příležitost, body se tak zaslouženě dělí!

90+5

90+5
    Rozhodčí nechal dohrát ještě jednu akci a domácí byli blízko třem bodům! Pindrochovi propadl centrovaný míč a ke střele se dostal Blahút. Ránu střídajícího hráče však na poslední chvíli zastavil jeden z hostujících obránců na brankové čáře!

90+4
    Jedna z posledních útočných akcí v zápase, balónu se ujal brankář Pindroch. Ten bude volit dlouhý výkop.

90+2
    Druhá nastavená minuta už spěje ke svému konci, zatím to na nějakou změnu ve skóre nevypadá, dění se odehrává ve středu hřiště.

90+1
    Žlutou kartu dostává Patrik Jacko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
    Žlutou kartu dostává Maranhão Oliveira Jacy (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).

90+1
    Nakonec to budou čtyři minuty! Sudí Chmura to teď nemá vůbec jednoduché, bude se žlutit na obou stranách.

89
    Hra se v závěru hodně kouskuje, k vidění je řada faulů i poměrně velký počet střídání. Uvidíme, kolik minut bude rozhodčí Chmura přidávat.

88
    Nepřesnosti na hostujících kopačkách, balón doskákal až do zámezí. Rozehrávky se za pár vteřinek ujme gólman Jenčo.

87
    Žlutou kartu dostává Ján Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

86
    Žlutou kartu dostává Denis Duga (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).

85
    Dva rohové kopy pro Pohronie během krátké chvíle. Domácí fotbalisté se však k žádnému ohrožení hostující svatyně nedostali.

83
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Senad Jarovič, přichází Silvio Rodrigues Junior.

82
    Žlutou kartu dostává Peter Čögley (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).

Dnešní utkání sleduje 882 diváků.

81
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Peter Mazan, přichází Dávid Hrnčár.

80
    Pro centrovaný balón si vyběhl Pindroch, který bleskově rozehrával svým spoluhráčům, ti jdou rychle do útoku.