Sheffield Utd. – Manchester Utd. 3:3 (kon.)
Sheffield United
3:3 (1:0)
Manchester United
Neděle 24.11.2019, 17:30 • Bramall Lane, Sheffield • Anglická Premier League • 13. kolo

Manchester United ve druhém poločase předvedl senzační obrat, když během sedmi minut vstřelit tři góly a po dvoubrankové ztrátě se ujal rychle vedení, jenže v poslední minutě utkání domácí tým zachránil střídající Oliver McBurnie. Konečný výsledek tohoto dramatu. Sheffield United 3 Manchester United 3. (19:24:04)

90+6

90+5
    Fotbalisté obou týmů chtějí vyhrát a Manchester United může na pravé straně vhazovat. Poslední akce.

90+4
    Nastavení už je sice téměř minulostí, jenže kvůli zkoumání videa se určitě ještě bude chvíli hrát.

90+3
    Sheffield United je namlsaný a chce to United vrátit, jenže centr z pravého křídla byl hosty odvrácen.

90+2
    Rozhodčí ještě zkoumali VAR kvůli možné ruce, o tu se ovšem nejednalo, a tak je to nyní 3:3!

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.
    90. Oliver MCBURNIE - 3:3

90
    Sheffield United právě vstřelil branku!
    Callum Robinson dokázal v šestnáctce udržet míč proti třem protihráčům a poté našel skvělým centrem OLIVERA MCBURNIEHO, který si ho ve vzduchu zpracoval stehnem, a pohotovým volejem poté s přispěním brankáře vymetl pravý horní roh brány! Asistence: Callum Robinson.

89
    Jack O'Connell se dostal po centru z rohového kopu do zakončení, jenže na vzdálenější pravé tyči minul bližší tyč. Brandon Williams poté zůstal sedět na hrací ploše.

88
    Victor Lindelöf skvěle zakročil v obraně, když odvrátil střílený centr Sheffieldu United z levé strany hřiště.

87
    Sheffield United utrpěl obrovský šok a nyní jsou to fanoušci Manchesteru United, kteří zpívají hlasitě chorály.

86
    Fred poslal do šestnáctky velmi dobrý centr a hosté se snažili dostat do zakončení, míč ale na bránu neprošel.

85
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Axel Tuanzebe.

84
    Mason Greenwood operoval s míčem na pravé straně šestnáctky a jeho střílený centr byl sražen na rohový kop.

83
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Chris Basham, přichází Callum Robinson.

82
    Jesse Lingard vystřelil na hranici šestnáctky, jeho pohotový volej ale zamířil vysoko nad domácí bránu.

81
    Fotbalisté Sheffieldu United jsou pod obrovským tlakem a Manchester United je hladový po dalším gólu.

80
    Manchester United předvedl senzační obrat, když během šesti minut otočil vývoj utkání na svou stranu.

Tomáš Reiner

Branky: 19. Fleck, 52. Mousset (Fleck), 90. McBurnie (Robinson) – 72. Williams, 77. Greenwood (Rashford), 79. Rashford (James)

Karty:   51. Lundstram (SHU) – 50. Williams (MAN), 60. Wan-Bissaka (MAN)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 1:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:10.
    Sheffield United: Moore – Basham (83. Robinson), Jagielka, O'Connell – Baldock, Lundstram, Norwood (C), Fleck, Stevens – McGoldrick (78. Sharp), Mousset (68. McBurnie).
    Náhradníci: Verrips – Freeman, Osborn, Bešić, McBurnie, Sharp, Robinson.

Manchester United: de Gea – Lindelöf, Maguire (C), P. Jones (46. Lingard) – Wan-Bissaka, Pereira (73. Greenwood), Fred, Williams – James, Martial (85. Tuanzebe), Rashford.
    Náhradníci: Grant – Young, Tuanzebe, Mata, Lingard, Garner, Greenwood.

Rozhodčí: Andre Marriner. Asistenti: Simon Long, Sian Massey-Ellis. Čtvrtý rozhodčí: Andy Madley. VAR: Graham Scott. Asistent VAR: Stephen Child

Diváci: 32024