Los Angeles – Arizona 2:3 (kon.) | Colorado – Toronto 3:5 (kon.) | Boston – Minnesota 5:4 (po pr.)
Tampa – Anaheim 6:2 (kon.) | New Jersey – Detroit 5:1 (kon.) | Carolina – Florida 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 5:6 (kon.) | Winnipeg – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Chicago 2:1 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Nashville 2:4 (kon.) | Vegas – Edmonton 2:4 (kon.) | San Jose – NY Islanders 2:1 (po pr.)

Devils právě vstřelili branku!
    No vida, tak ještě jeden gól! BLAKE COLEMAN dostal přihrávku do jízdy, dostal se do sóla a bekhendovým blafákem se mu povedlo umístit puk do horní části Bernierovy branky. Asistence: Miles Wood, John Hayden.

59:37
    Jak Wayne Simmonds, tak i Dylan McIlrath dostali pětiminutové tresty za bitku.
    55:23 Taylor HALL - 4:1

55:23
    A je patrně rozhodnuto. Po souboji v rohu vybojoval puk TAYLOR HALL a poslal jej přes celé kluziště do prázdné branky – 4:1! Bez asistence.

54:46
    Detroit odvolal gólmana, je tu opravdu dlouhá power-play hostů!
    46:41 Blake COLEMAN - 3:1

46:41
    No a je z toho gól! Za brankou předvedl důraz Hayden, puk se po jeho aktivitě dostal před brankoviště, kde byl najetý BLAKE COLEMAN a ten zblízka překonal Berniera – 3:1. Bez asistence.
    44:42 Will BUTCHER - 2:1

44:42
    Teď už jdou ale domácí do vedení. Po vhazování v útočném pásmu přišla střela WILLA BUTCHERA a u brankoviště se puk odrazil od brusle za brankovou čáru. Rozhodčí nejprve gól neuznali pro kopnutí, po kontrole u videa však zjistili, že to byla brusle hostujícího McIlratha a svůj verdikt změnili – 2:1. Asistence: Nico Hischier.
    39:27 Šance Guseva a po něm i Zajace

39:27
    New Jersey však zůstalo v útočném pásmu a Zajac se po vypíchnutí puku objevil před Bernierem. Zkoušel střelu mezi betony, gólman Detroitu ale z tohoto souboje vyšel jako vítěz a přikryl puk.

36:50
    Domácí P. K. Subban a hostující Tyler Bertuzzi dostali po dvou minutách za hrubost.

33:50
    O chviličku později navíc Kyle Palmieri fauloval a dostal dvě minuty za krosček. Přesilovka pro Detroit.

26:04
    No a je z toho nakonec vyloučení na straně Detroitu, dvě minuty za hákování dostal Robby Fabbri.
    23:58 Kyle PALMIERI - 1:1

23:58
    Náskok však hostům moc dlouho nevydržel, neboť v levém kruhu se objevil KYLE PALMIERI a svou pohotovou střelou zužitkoval Hallovu přihrávku z rohu ke srovnání na 1:1. Asistence: Taylor Hall, Sami Vatanen.
    23:32 Taro HIROSE - 0:1

23:32
    Detroit právě vstřelil branku!
    Teď už to ale hostům vyšlo a vedou. Po přihrávce od zadního mantinelu se ke sklepnutí dostal TARO HIROSE a poslal puk do horní části branky – 0:1. Asistence: Madison Bowey.

19:07
    Hosté si v pěti moc dlouho nezahráli, Madison Bowey se vrací zpátky na trestnou lavici, tentokrát za nedovolené bránění.

17:05
    Další vyloučení, nyní na straně Detroitu, dvě minuty za sekání na unikajícího Halla dostal Madison Bowey.

13:58
    Přesilovka pro Detroit, dvě minuty za krosček v útočném pásmu před Bernierem dostal Wayne Simmonds.

10:41
    Je po přesilovce, síly se nám na ledě vyrovnávají. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Nikita Gusev.

10:19
    Další vyloučení, nyní na straně Detroitu. Dvě minuty za podrážení obdržel Brendan Perlini.

04:21
    Je tu první vyloučení, hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostal Taylor Hall.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 24. Palmieri (Hall, Vatanen), 45. Butcher (Hischier), 47. Coleman, 56. Hall, 60. Coleman (Wood, Hayden) – 24. Hirose (Bowey)

New Jersey Devils: Domingue (Blackwood) – Severson, A. Greene (C), P. K. Subban, Vatanen, Tennyson, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall (A) – Simmonds, J. Hughes, J. Boqvist – N. Gusev, Zajac (A), Seney – Hayden, Coleman, Wood.
    Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Bowey, Ericsson, Cholowski, Hronek, McIlrath, Nemeth – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Fabbri, Filppula, Athanasiou – Perlini, Nielsen (A), Hirose – Glendening (A), Ehn, Helm.

Rozhodčí: Rooney, Skilliter – Driscoll, MacPherson

Diváci: 16 514