Novosibirsk – Vladivostok 1:2 (kon.) | Barys – Chabarovsk 2:3 (po pr.) | Ufa – Kazaň 3:4 (2:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:0 (kon.) | Soči – Riga 2:3 (po pr.)
Jokerit – Jaroslavl 2:3 (1:2 po s.n.)
po s.n. (2:3)
Salavat Julajev Ufa
3:4 (0:2, 1:0, 2:1 - 0:0)
Ak Bars Kazaň
Neděle 24.11.2019, 12:30 • Ufa Arena, Ufa • KHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.
    Autorem vítězné branky je DANIS ZARIPOV.
    59:54 Nikita SOŠNIKOV - 3:3

59:54
    Ufa právě vstřelila branku!
    Ufě se to nakonec přeci jen povedlo, je vyrovnáno a nejspíš uvidíme prodloužení. Od modré čáry nahodil puk na braku Burmistrov. Tak se nejlépe zorientoval NIKITA SOŠNIKOV a dokázal puk dotlačit do sítě. Asistence: Linus Omark, Alexandr Burmistrov.
    52:57 Sakari MANNINEN - 2:3

52:57
    Domácí opět snižují a už opět prohrávají je o gól – 2:3. Od modré napřáhl ke střele tradičně Sošnikov a jeho ránu před brankou úspěšně tečoval mimo dosah Biljajova SAKARI MANNINEN. Asistence: Philip Larsen, Nikita Sošnikov.
    49:17 Vladislav KARA - 1:3

49:17
    Kazaň vstřelila branku!
    Nejenže se Kazaň v posledních minutách dobře bránila, ona se také prosazuje gólově a už vede zase o dva góly – 3:1. trefil se člen čtvrté formace VLADISLAV KARA, který zaskočil Metsolu střelou z levého kruhu na první tyč. Asistence: Albert Jarullin, Vjačeslav Leščenko.
    28:54 Zachar ARZAMASCEV - 1:2

28:54
    Domácí se vracejí do zápasu. Ve druhé třetině byli hodně aktivní a teď zaslouženě snižují na 1:2. Majorov nastřelil puk před branku, a tam byl připravený obránce ZACHAR ARZAMASCEV, který puk z prvního dotyku zvedl pod horní tyč, kam už Baljulin nedosáhl. Asistence: Sakari Manninen, Maxim Majorov.
    14:12 Albert JARULLIN - 0:2

14:12
    Druhou přesilovku v zápase už Kazaň využívá a jde do vedení 2:0! Znovu za svá záda Metsola propustil ránu s uctivé vzdálenosti. Tentokrát od modré čáry napřáhl ALBERT JARULLIN a puk se za chvíli třepotal v síti. Asistence: Arťom Galimov, Roman Rukavišnikov.
    09:18 Roman RUKAVIŠNIKOV - 0:1

09:18
    Hosté zužitkovali svou převahu z úvodu utkání a jdou po zásluze do vedení. Svůj první gól v sezoně střílí obránce ROMAN RUKAVIŠNIKOV, který napřáhl od modré čáry a trefil se přesně nad lapačku Metsoly a zároveň pod horní tyč. Metsola měl zakrytý výhled. Asistence: Nikita Dynjak, Arťom Galimov.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 29. Arzamascev (Manninen, M. Majorov), 53. Manninen (Larsen, Sošnikov), 60. Sošnikov (Burmistrov, Omark) – 10. Rukavišnikov (Dynjak, Galijev), 15. Jarullin (Galijev, Rukavišnikov), 50. Kara (Jarullin, Leščenko), rozh. náj. Zaripov