Poprad – HC Slovan 2:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 2:3 (po pr.) | Detva – Košice 2:3 (kon.)
Miskolc – Nové Zámky 4:1 (kon.) | MAC Budapešť – Zvolen 3:4 (kon.) | Michalovce – Banská Bystrica 3:1 (kon.)
HK Poprad
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
sk Neděle 24.11.2019, 16:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 24. kolo

46:32
    Presilovku získavajú Popradčania. Dve minúty za podrazenie dostáva Andrej Meszároš.

41:09
    Sledujeme pomerne zvláštny trest na domácej strane. Jorgen Karterud dokončil svoju akciu a zrejme jeho zákrok bol nedovolený. Dostáva dve minúty za napadnutie.

30:50
    Presilovku získavajú hostia. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Petr Ulrych.

26:41
    Uvidíme druhú domácu presilovku. Dve minúty za držanie dostáva obranca Martin Štajnoch.

18:07
    Presilovku si zahrajú v závere tretiny aj domáci. Marek Viedenský dostáva dve minúty za držanie.

12:52
    Prvú presilovku v stretnutí bude hrať celok Slovana. Dve minúty za držanie dostáva Ján Ťavoda.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 6. Vandas (Handlovský, Preisinger), 40. Bjalončík (Leclerc, Karterud) – 43. Štajnoch (Kytnár, Abdul)

HK Poprad: Nechvátal (Vošvrda) – Kozák, Brejčák (A), Erving, Ulrych, Fabian (C), Ťavoda, Česánek – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan, P. Svitana (A) – Karterud, Paukovček, Leclerc – Matej Paločko, Bjalončík, Kundrik – Králik
    HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Sersen (C), Bačik, Meszároš (A), Štajnoch, Podlipnik, Šedivý, Hudec – Abdul, Zigo, Puliš – Petráš, Viedenský, Pance – Matoušek, Kytnár (A), Jendek – Bondra, Urbánek, Žitný – Sloboda

Rozhodčí: Müllner, D. Konc st. – Orolin, Šoltés

Diváci: 4 038