Tampa – Buffalo 5:2 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 3:2 (po pr.)
Columbus – Ottawa 1:0 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 3:2 (po pr.) | Nashville – St. Louis 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Vegas 4:2 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 3:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (po pr.)
Anaheim Ducks
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
New York Islanders
Úterý 26.11.2019, 04:08 • Honda Center, Anaheim • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:43:16)

Česká stopa v utkání
    Ondřej Kaše (ANA) 1+0, 1 střela, čas na ledě 15:06

Tři hvězdy utkání
    1. Ryan Getzlaf (ANA) 1+1
    2. John Gibson (ANA) odchytal 60:00, 26 zák, 100%
    3. Erik Gudbranson (ANA) 0+1

Islanders po 17 zápasech, ve kterých vždy dokázali získat alespoň jeden bod, přišli o svou úctyhodnou sérii.

Anaheim zvládl domácí zápas proti New Yorku Islanders a zvítězil 3:0! Výhru Ducks nastartoval ve 31. minutě velezkušený Ryan Getzlaf, který využil tlaku svého týmu a prosadil se z dorážky. Islanders dlouho živili naděje na zvrat, jenže to moc nejde bez střílení. A ve třetí třetině hosté vyslali na Gibsona jen tři střely.

Na druhou stranu, tři střely ve třetí třetině vyslali na Greisse i domácí a byly z toho góly Fowlera a Kašeho.

59:40
    Ještě mohl Kaše přidat jeden gól, ale vůbec se mu nepovedlo po průniku k brankovišti vystřelit.

58:30
    Ducks už toto utkání nepustí, Islanders vůbec nestřílí na branku, puky létají mimo nebo jsou zblokovány.

57:30
    Hosté se ještě snaží vykřesat malou naději, ale Boychuk zpoza pravého kruhu přestřelil.

57:02
    Leddy z hranice levého kruhu minul branku Gibsona.

56:55
    Ještě jedna komerční pauza.

56:05
    Hostům se navíc při usazení v útoku nedaří vystřelit ani z dálky.

55:40
    Ducks, kteří jsou v komforním vedení, hodlají zápas v poklidu dohrát a nepouští Islanders příliš blízko ke Gibsonovi.

54:55
    Kotouč v obranném pásmu domácích skončil v hledišti. Komerční pauza.
    54:24 Ondřej KAŠE - 3:0

54:24
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Obrovská smůla Islanders, kteří nezachytili útok ONDŘEJE KAŠEHO po pravém křídle. Český útočník si sklepl vysoký oblouk na útočné modré, dostal se do pravého kruhu a rychlou střelou z nápřahu překonal Greisse, kterému propadl puk pod paží. Asistence: Erik Gubranson, Cam Fowler.
    53:13 Cam FOWLER - 2:0

53:13
    Domácí přidávají svému vedení pojistku! Getzlaf vedle branky křižným pasem do levého kruhu našel CAMA FOWLERA, který prostřelil přesouvajícího se Greisse. Asistence: Ryan Getzlaf, Troy Terry.

52:48
    Terryho střela z mezikruží neprošla skrz Boychuka, hosté tento výpad ubránili.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 31. Getzlaf, 54. Fowler (Getzlaf, Terry), 55. O. Kaše (Gudbranson, Fowler)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Gudbranson, Fowler, Ja. Larsson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – Jones, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – D. Grant, Rowney, Deslauriers.
    New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Lee, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Brassard – Johnston, Jo. Bailey, Dal Colle – Clutterbuck, Cizikas, M. Martin.