Litoměřice – Chomutov 8:3 (kon.) | Motor ČB – Vsetín 5:0 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 2:0 (kon.)
Benátky n/J – Sokolov 4:1 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 4:5 (2:3 po s.n.)
Kadaň – Třebíč 1:3 (kon.)
SK Trhači Kadaň
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 27.11.2019, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 26. kolo

První třetina patřila brankářům. Ti předváděli solidní výkon a tato dvacetiminutkovka skončila bez branek. Druhá třetina však patřila pouze Třebíči. Nejdříve se dokázal ve vlastním oslabení prosadit Ladislav Bittner a o pět minut později to byl Martin Havlát, který pro změnu skóroval v početní výhodě a zvýšil skóre utkání na 2:0. Ve třetí třetině Trhači na nic nečekali a snažili se co nejvíce času strávit v útočném pásmu. To se jim vyplatilo a hned po čtyřech minutách se od modré čáry trefil obránce Lukáš Chalupa! Poté jsme měli k vidění několik šancí domácích, chybělo málo a několikrát mohlo být vyrovnáno. Poslední slovo měl však Michal Vodný, který svým gólem zvýšil na konečné skóre 3:1. (20:29:58)

59:55
    Domácí nedokázali přejít do útočného pásma dovoleným způsobem. Byl odpískán ofsajd.

59:38
    Trhači se jakýmkoliv způsobem snaží dostat do útočného pásma, avšak neúspěšně.

59:02
    Kadani bylo vzápětí odpískané zakázané uvolnění, takže odvolání brankáře bude muset počkat.

58:42
    Jakub Neužil již kouká po své střídačce a hledá perfektní chvíli, kdy by mohl vyjet z branky.

57:33
    Hosté hrají v plném počtu.

57:10
    Po nepovedené přihrávce domácích se kotouče zmocnila Třebíč, která s rozehrávkou vůbec nemusí spěchat.

55:45
    Tvrdou ránu Jakuba Trefného zpomalil jeden z obránců Třebíče. Pokus se sice dostal až k Pavlu Jekelovi, avšak střela ztratila svou rychlost a nebyla vůbec nebezpečnou.

55:33
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Ondřej Malec – 2 min., držení).

55:23
    Jeden z třebíčských hráčů uklouzl při přejezdu modré čáry a Kadaň se tak mohla dostat do šance. Petr Poppel však zvolil střelu, která nakonec moc Jekela neohrozila.

54:44
    Bittner se nyní ocitl v samostatném úniku a zkusil bekhendový blafák. Tam však byla lapačka Jakuba Neužila, která nebezpečí zažehnala.

53:44
    Jakub Neužil ještě drží naděje svého celku. Po obrovské chybě v obraně domácích se Třebíč rázem ocitla v přečíslení dva na jednoho. Brankář Trhačů však několik pokusů zblokoval a drží svůj tým ve hře.
    52:20 Michal VODNÝ - 1:3

52:20
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    MICHAL VODNÝ vybojoval v rohu kotouč, poslal přihrávku na Bittnera, který mu ji ihned vrátil. První jmenovaný se rázem ocitl sám před brankou Neužila a svou střelou se nemýlil. Asistence: Ladislav Bittner.

50:56
    Albert Michnáč nabral po mantinelu obrovskou rychlost a nebyl nikdo, kdo by ho zastavil. Jeho nepříjemný pokus vychytal Pavel Jekel svým ramenem.

49:41
    Hra se nyní znovu dostává před Pavla Jekela kvůli zakázanému uvolnění.

49:13
    Jeden z třebíčských obránců poslal kotouč ve svém obranném pásmu po mantinelu. Kotouč však vyletěl z hracího pole.

49:02
    Po přerušení hry na řadu přišla komerční přestávka.

Jaroslav Šnobl

Branky a nahrávky: 44. L. Chalupa (J. Müller) – 26. Bittner (Šťovíček), 31. Havlát (Szathmáry, Tadeáš Král), 53. Vodný (Bittner)

SK Trhači Kadaň: Neužil (Wolf) – Novák, Trefný (C), D. Zeman, L. Chalupa, Procházka, Foltýn, Mert – Michnáč, Kůs (A), Wágner – Poppel, Morong, Čech – J. Müller (A), Rindoš, Wojnar – Dubský, Homer.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Forman, Nedbal (A), Jenáček, Szathmáry, Kowalczyk, Furch, Hlaváč – T. Havránek, Bittner, Šťovíček (A) – Vodný (C), Nedvídek, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Paták – Michálek, Kunc, Havlát.

Rozhodčí: Zubzanda, Micka – Coubal, Kokrment