Poruba 2011 – Chomutov 4:5 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 2:6 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Sokolov – Slavia 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 2:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 3:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 30.11.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 27. kolo

59:06
    Třebíč hrála dokonce v sedmi. Trest pro hráčskou lavici odpyká Michal Kunc.

57:31
    Třebíč si vzala oddechový čas a Pavel Jekel zůstává na střídačce. Třebíč v šesti!
    55:32 Lukáš HORT - 1:2

55:32
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Když to nejde osvědčeným kanonýrům, tak se o slovo přihlásí sváteční střelci! Lukáš HORT vyslal od modré čáry ránu švihem, která vypadala nenápadně. K radosti domácích příznivců ji však zastavila až síť za Davidem Stahlem,. 1:2

53:50
    Kružík vyslal dělovku z kruhu. Pavel Jekel zasáhl ramenem a ještě drží naděje Bílých hvězd.

52:52
    Další komplikace pro domácí soubor. Tadeáš Král je vyloučen na dvě minuty za sekání.
    51:46 Ondřej BLÁHA - 0:2

51:46
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Velká chyba v obraně Třebíče!! Chybnou rozehrávku uzmul mezi kruhy Ondřej BLÁHA, a ten už věděl, jak s pukem naložit. Hosté vedou 2:0.

47:31
    Na dvě minuty za nedovolené bránění odchází ústecký Brož.

47:00
    Třebíč si teď otevřela střelnici. Ránou se prezentovalo hned několik jejich hráčů. David Stahl byl v ohni střel. Odolal.

44:23
    Tak to byla velká šance Ústí! Pavel Jekel nejdříve vyrazil střelecký pokus z pravého kruhu, odražený puk se dostal do mezikruží k Jiřímu Severovi. Ten pálil nahoru, avšak Pavel Jekel předvedl ukázkový semafor svou lapačkou!

43:38
    Lukáš Nedvídek si odchází odpočinout na dvě minuty směr trestná lavice. Provinil se hákováním. Přesilovka pro Ústí.

30:23
    Třebíč má možnost další přesilovky. vyloučen je ústecký Lukáš Zukal.

27:30
    Jako by mě teď slyšel Petr Kratochvíl! Agilní třebíčský útočník byl jako tank, protlačil se až před Davida Stahla, jehož překonal, ale brankáře Ústí zachránila od pohromy tyčka!

21:33
    Jakub Jenáček vyloučen na dvě minuty za sekání.

12:00
    Třebíč má 26 vteřin přesilovky 5/3. Vyloučen je Brož za faul kolenem.

10:25
    Ondřej Smetana odchází na trestnou lavici. Inkasuje dvě minuty za faul kolenem.

07:35
    Tutovka Třebíče! První lajna Horáků přečíslila obranu hostí. Sami před Stahlem se ocitli Bittner a Šťovíček. První jmenovaný nahrával druhý zakončoval, ale brankář Ústí se stihl fantasticky přesunout!

01:55
    Ústí přesilovku využívá! Po dlouhé kombinaci se puk dostal až k Ondřeji SMETANOVI, který si popojel do mezikruží a nedal Pavlu Jekelovi šanci. Hosté vedou 1:0.
    01:55 Ondřej SMETANA - 0:1

00:15
    Hned po patnácti vteřinách je vyloučen domácí David Michálek.

Pavel Mandát

Branky a nahrávky: 56. Hort (Michálek, Paták) – 2. Smetana (Ma. Svoboda, Kružík), 52. O. Bláha (Filip, Houška)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Forman, Nedbal, Hlaváč, Szathmáry, Jenáček, Furch, Hort – Michálek, Bittner, Šťovíček – T. Havránek, Nedvídek, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Kunc, Ferda.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Brízgala) – Smetana, Müller, Vl. Brož, Zajíc, Veber, Zukal – Severa, Ma. Svoboda, Kružík – Tůma, Vildumetz, Maršoun – Kordule, J. Havel, Grim – Filip, Houška, O. Bláha.