Havlíčkův Brod – Šumperk 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Klatovy – Příbram 3:2 (1:0 po s.n.)
Písek – China Golden Dragon 5:3 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 4:7 (kon.) | Žďár n/S – Kopřivnice 5:2 (kon.)
Kobra – David Servis 6:2 (kon.) | Tábor – Kolín 3:5 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 5:1 (kon.)
Děčín – Mostečtí Lvi 6:7 (kon.) | Vrchlabí – Nová Paka 4:5 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:3 (po pr.)

Draci právě vstřelili branku!
    Draci snižují náskok domácích. Kapitán hostujícího týmu PETR GEWIESE vystřelil přes obránce. Jeho skrytá střela byla navíc velice přesná a prošla přes Martina Holíka. Bez asistence

56:39
    Petr Kuchta jel ve vlastním oslabení sám na brankáře! Puk mu ale utekl.

55:16
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., faul loktem).

47:16
    Obrovskou šanci neproměnil Luboš Voříšek! Nádhernou výměnou s Jakubem Matušíkem si položil gólmana hostů, který však ale ještě stihl zasáhnou proti střele.

46:27
    Pěknou střelu z levého kruhu vyslal Jakub Řezáč. K vyraženému kotouči se dostal Daniel Vachutka, kterému se nepodařilo protlačit puk do brány.

42:20
    Prázná brána zela před Patrikem Přidalem! Michal Wanecki se ale včas přesunul a zlikvidoval přízemní střelu.

39:01
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., podrážení).

33:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Matušík – 2 min., nedovolené bránění, odpyká: Pejchal + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

32:22
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., držení).

30:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři v přesilové hře zvyšují svůj náskok! Od modré čáry vystřelil David Vala. Wanecki kotouč vyrazil před sebe, kde jako hladoví vlci čekali tři havlíčkobrodští útočníci. Byla to ale hůl MARCELA JURÁNĚ, která dopravila puk do brány hostů. Asistence: David Vala a Jakub Matušík

29:24
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Drtil – 2 min., nedovolené bránění).

24:36
    Nádherný zákrok předvedl Martin Holík! Do výborné střelecké pozice se dostal Tomáš Drtil. Gólman domácího týmu se natáhl jak mohl a střelu zlikvidoval.

18:41
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kliment – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

17:20
    Domácí jdou zase do vedení! V přesilové hře napřáhl od modré čáry Tomáš Semrád. Vyražený kotouč skákal před bránou hostů, kde se do něj nejdříve opřel Patrik Přidal a posléze i MIROSLAV TŘETINA, který vrátil vedení na hole havlíčkobrodských hokejistů. Asistence: Patrik Přidal a Tomáš Semrád

16:24
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Vachutka – 2 min., podrážení).

15:42
    Další velká šance Draků! Daniel Vachutka se dostal pěknou přihrávku a vystřelil z první trefil jen boční síťku.

14:42
    Máme vyrovnáno! Po vyhraném vhazování hosté rychle vystřídali. Čerstvý útok hostů v mžiku přenesl hru před bránu Bruslařů. Tomáš Drtil nahodil kotouč na rozjetého DANIELA HROCHA, který nadvakrát překonal Martina Holíka. Asistence: Tomáš Drtil a Tomáš Sedlák

13:07
    Patrik Přidal se ocitl sám před bránou, kam dostal přihrávku. Skákající kotouč ale netrefil přesně.

10:47
    Draci snižují stav utkání! Střelu Tomáše Drtila od modré čáry Holík vyrazil před sebe. V předbrankovém prostoru se jako první zorientoval JAN MILFAIT, který zkušeně zasunul kotouč do brány domácích. Asistence: Tomáš Drtil a Daniel Vachutka

08:32
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min., sekání).

07:47
    Velká radost v Kotlině. MIROSLAV TŘETINA střelou zápěstím překonal Michala Waneckého, který měl zcela zakrytý výhled. Asistence: Tomáš Semrád a Jakub Kadlec

07:41
    Obrovská šance domácích! Jakub Kadlec v situaci dva na jednoho našel na druhé straně volného Miroslava Třetinu, který si ještě kličkou vylepšoval pozici. Nepřekonal však brankáře hostů.

06:18
    Bruslaři dávají gól ve vlastním oslabení! Po akci Kadlece se k odraženému kotouči dostal TOMÁŠ SEMRÁD, který střelou z pravého kruhu překonal přesouvajícího se Waneckého. Asistence: Tomáš Ludvík, Jakub Kadlec

06:09
    Jakub Kadlec jel sám na gólmana! Wanecki vyšel ze souboje jeden na jednoho vítězně.

04:59
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., podrážení).

03:13
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., sekání).

03:09
    Adam Kofroň se dostal do situace jeden na jednoho! Martin Holík si však situaci pohlídal.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 7. Semrád (Ludvík, Kadlec), 8. Třetina (Semrád, Kadlec), 18. Třetina (Přidal, Semrád), 31. Juráň (Vala, Matušík) – 11. Milfait (Drtil, Vachutka), 15. Hroch (Drtil, Sedlák), 58. Gewiese

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Nepokoj, Semrád, Pospíchal, Vala, Kliment, Benák – Kadlec, Třetina (C), Přidal – Juráň, Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Cachnín, Ludvík – Pejchal
    DRACI PARS ŠUMPERK: Wanecki (Peksa) – Kabelka, Gewiese (C), Řezáč, Drtil, Haloda, Sedlák (A), Plhal – Scheuter, Kofroň, Spratek, Müller, Krejčiřík, Vachutka, Jaroš, Pokorný, Milfait (A), Hroch, Horký, Urban, Antonov

Rozhodčí: Martin Maťašovský – Martin Musil, Jan Vašíček