Poruba 2011 – Chomutov 4:5 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 2:6 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Sokolov – Slavia 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 2:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 3:1 (kon.)
AZ Havířov
7:2 (1:1, 3:0, 3:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 30.11.2019, 14:45 • Gascontrol Aréna, Havířov • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 2. kolo

Ve třetí třetině AZ své vedení navýšil až na konečných 7:2. Zápas však ve třetí třetině, kromě jasné výhry Havířova, přinesl i několik zbytečných ostrých zákroků a jeden vyšší trest.

Ode mne je to pro dnešek vše, za hodinku nám však začne v Gascontrol Aréně zápas Chance ligy mezi AZ Havířov a Dukllou Jihlava. (16:54:07)

59:21
    Na druhé straně Pavlačka napálil na levém kruhu puk odražený od zadního matinelu, ale Tuček měl svou pravou tyč pokrytou.

58:43
    Kutlvašr pálil od modré a puk po teči clonícího hráče zamířil na opačnou stranu, což řádně Nowaka vystrašilo.

58:30
    Nowak má puk pod lapačkou po nahození od Dymáka.

57:20
    Kubík v samostatném úniku Tučka blafákem nepřekonal.

55:20
    Oba týmy v plném počtu.

55:13
    Buly před Tučkem.

54:50
    Na druhé straně Kubík prověřil pozornost Tučka, ten zasáhl betonem.

54:27
    Nowak teď podržel svůj tým při šanci Dymáka s Raušem.

53:58
    Havířovští se teď nepřesností sami vyhnali z útočného pásma.

53:31
    Nervozita se na ledě stále drží. Teď se poprali Zmarzlák a Kutlvašr. Hrajeme 4 na 4.

53:16
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zmarzlák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kutlvašr – 2 min., hrubost).

51:59
    Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Kubík, přichází Tuček.

51:59
    Havířov právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ BECHER v samostatném úniku krásným blafákem přidává svůj čtvrtý gól a vyhání Kubíka z hostující branky. Asistence: Marek Vojkůvka a Matěj Bílek.

51:11

50:42
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté přesilovku využívají, když využili chybu v domácíh při přihrávce v obranném pásmu. TOMÁŠ KREJČÍ to měl zcela sám před Nowakem hodně snadné a trefil se přesně k jeho pravé tyči. Asistence: Filip Dymák a Adam Rauš.

50:16
    AZ se osvobozuje.

49:37
    Hosté hrají přesilovku, teď se usadili v útočné třetině, Zych pálí těsně mimo.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 20. Zmarzlák (Moškoř), 29. Becher (Kubík), 34. Becher (Moškoř, Zmarzlák), 36. Becher (Pavlačka, Moškoř), 41. Horváth, 49. Kremnický (Kolat), 52. Becher (Vojkůvka, Bílek) – 11. Dymák (Zych, Besmák), 51. Krečí T. (Dymák, Rauš)

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Wlodara, Bílek, Kremnický, Kubíček P. Křivohlávek, Puzoň, Zmarzlák – Žák, Pavlačka, Kubík, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Vojkůvka, Bárta, Horváth, Belan
    BK Havlíčkův Brod: Kubík (52. Tuček) – Jakubec, Besmák, Zych, Kuchta, Číhal, Kutlvašr, Doležal – Dymák, Rauš, Janko, Holenda, Krejčí T., Krejčí D., Bačkovský, Hrdlička, Kravec, Prášek

Rozhodčí: Čahoj – Návrat, Veselý