Plzeň – Bohemians 1905 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 3:1 (kon.) | Jablonec – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Slavia – Karviná 2:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:1 (0:0)
FK Teplice
Neděle 01.12.2019, 14:30 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 18. kolo
    73. Nikolaj KOMLIČENKO - 3:1

73
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Necelé tři minuty stačily Mladé Boleslavi na tři vstřelené branky! Po hostujícím faulu na útočné polovině si dlouhý pas Marka Matějovského zpracoval NIKOLAJ KOMLIČENKO, potáhl míč kolem nedůrazně bránícího Knapíka a přízemní střelou pokořil Tomáše Grigara!
    72. Lukáš BUDÍNSKÝ - 2:1

72
    Bleskový obrat Mladé Boleslavi! Domácí krátce po soupeřově rozehrávce opět získali míč, rovnou si to namířili do pokutového území, kde hosté nechali obrovské množství prostoru LUKÁŠI BUDÍNSKÉMU, jenž prudkou ránou pod břevno nedal Grigarovi šanci zasáhnout!
    71. Jiří KLÍMA - 1:1

71
    Vyrovnáno! Domácí rychle vhodili míč do hry, Nikolaj Komličenko se pak protáhl mezi hostujícími stopery, Grigar zasáhl výborně proti němu i dorážejícímu Ladrovi, z další dorážky už ale skóroval JIŘÍ KLÍMA!
    48. Patrik ŽITNÝ - 0:1

48
    Teplice právě vstřelily branku!
    Teplice vstoupily do druhého poločasu daleko aktivněji než domácí fotbalisté, krátce po jeho začátku se ujímají vedení! Kučerovu nabídku z levé strany odvrátil Jakub Klíma pouze do míst, kde se pohyboval PATRIK ŽITNÝ, na jehož prudkou ránu Stejskal nedosáhl.

Tomáš Kohlmann

Vojtěch Tůma

Branky: 71. Jiří Klíma, 72. Budínský (Komličenko), 73. Komličenko (Matějovský) – 48. Žitný

Karty:   72. Grigar (TEP)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:5.
    FK Mladá Boleslav: Stejskal – Křapka, Jakub Klíma, Pudil, Túlio – Budínský, Hubínek, Matějovský (C) (88. Fulnek), Bucha (64. Jiří Klíma) – Komličenko, Mešanović (46. Ladra).
    Náhradníci: Šeda – Arroyo, Ladra, Fulnek, Auer, Jiří Klíma, Král.

FK Teplice: Grigar – Knapík, Čmovš, Shejbal – Vondrášek (64. Paradin), Kodeš (74. Nazarov), Kučera, Žitný, Hyčka (78. Radosta) – J. Mareš (C), Jakub Řezníček.
    Náhradníci: Jakub Diviš – Moulis, Nazarov, Vyhnal, Trubač, Radosta, Paradin.

Rozhodčí: Miroslav Zelinka – Jiří Moláček, Tomáš Mokrusch