Třinec – Pardubice 7:0 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 6:2 (kon.) | Sparta – Zlín 2:1 (po pr.)
Mountfield HK – Olomouc 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 4:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 01.12.2019, 17:00 • ŠKOENERGO aréna • Tipsport extraliga • 24. kolo

55:25
    Přesilovka pro domácí. Za brankou Karlových Varů byl faulován David Šťastný a menší trest za to inkasoval brankář Filip Novotný (KVA), který ho podrazil. Menší trest odjel odpykat Jiří Černoch.

45:06
    Václav Skuhravý (KVA) byl vyloučen do konce utkání kvůli nesportovnímu chování. Kapitán Energie srazil jednoho z čárových rozhodčích. Po udělení trestu odešel rovnou do kabiny.

41:10
    Menší trest pro Bruslaře. Za sevření puku byl na dvě minuty vykázán Pavol Skalický (MBL).

33:12
    Po přerušení zbytečný faul hostů. Vojtěch Polák (KVA) zezadu atakoval jednoho z domácích a dostal menší trest za hrubost.

18:21
    Za podrážení byl na dvě minuty vykázán Vojtěch Polák (KVA). Domácí tak čeká další početní výhoda.

14:18
    Domácí si zahrají přesilovku. Menší trest za držení dostal Ondřej Beránek (KVA).

11:31
    Je tu další vyloučení za hákování byl dvouminutovým trestem penalizován Jan Stránský (MBL).

05:26
    První vyloučení zápasu. Menší trest za podrážení inkasoval Ondřej Dlapa (MBL).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 9. R. Zohorna (J. Stránský), 12. Skalický, 29. Zbořil (Skalický, Vondrka), 58. Lunter (Najman, P. Kousal) – 28. Raška I (Černoch, T. Rachůnek), 46. Flek

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Haas) – Ševc, Hrbas, Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Kurka – Klepiš (A), Cienciala, Šťastný – Skalický, Zbořil, Vondrka (C) – R. Zohorna, Jeglič, J. Stránský – Lunter, Najman, P. Kousal.
    HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, D. Mikyska, Eminger, M. Rohan – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – V. Polák, T. Mikúš, O. Beránek – Kohout, Raška I, Černoch – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.

Rozhodčí: Jeřábek, Lacina – Lučan, Rampír

Diváci: 2 897