Třinec – Pardubice 7:0 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 6:2 (kon.) | Sparta – Zlín 2:1 (po pr.)
Mountfield HK – Olomouc 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 4:1 (kon.)
HC Sparta Praha
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Berani Zlín
Neděle 01.12.2019, 16:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga • 24. kolo

To je už ode mě pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a u dalších online přenosů se budu těšit, na počtenou! (18:31:38)

Utkání je u konce. V prodloužení se nakonec radují sparťané, když se prosadil Lukáš Rousek. Domácí tak berou dva body, Zlínští si domů odváží jeden.

63:29 Lukáš ROUSEK - 2:1

63:29
    Sparta právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelná podívaná! Jakub Šlahař nejprve nastřelil tyčku a poté ujeli do přečíslení dva na jednoho sparťané a LUKÁŠ ROUSEK to vzal na sebe a prostřelil brankáře na bližší tyč. Bez asistence.

63:14
    Smejkal dobře napadal zlínskou rozehrávku, ale domácí hokejisté se nakonec dostali s pukem do útočného pásma, kde ale Kašík mohl zůstat v klidu.

62:54
    Honejsek si dojel puk v útočném pásmu a kombinoval se svým obráncem. Sparťané si celou situaci dobře pohlídali a nakonec zakročil i brankář Machovský.

62:09
    Do dobré šance se postupně dostával Tomáš Fořt, kterému na poslední chvíli vypíchl puk z hole obránce Kalina. Oba týmy nechtějí udělat chybu.

61:34
    Sukeĺ nezvládl vhazování v útočném pásmu, ale sparťané ještě chvíli zůstali na puku zásluhou Jurčiny. O pár chvil se už však přeci jen hosté dostávají ven.

60:49
    Hosté pouze puk jen odevzdali domácím a odjeli střídat. Forman se prohnal s pukem až do útočného pásma, ale k zakončení se už nedostal.

60:13
    Jako první se mohli do útočného pásma podívat domácí. Pech ale nezpracoval přihrávku od obránce dobře a puk mají na hokejkách Zlínští.

60:01

Hráči jsou již připraveni, jdeme do prodloužení!

Další třetina začne přibližně v 18:23 hodin.

Ve třetí třetině jsme se žádného gólu už nedočkali. Zápas tak za stavu 1:1 půjde do prodloužení, které bude následovat už za malý okamžik.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Buchtele ještě před koncem třetiny uklidnil hru v obranném pásmu přihrávkou na Poláška, u kterého také tato třetina už definitivně končí.

59:19
    Zdá se, že uvidíme prodloužení. Polášek ještě chtěl rozjet útok svého týmu středem kluziště, ale hostující obránci byli včas na svém místě.