Calgary – Ottawa 3:1 (kon.) | Toronto – Buffalo 2:1 (po pr.) | Detroit – Washington 2:5 (kon.)
Florida – Nashville 3:0 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:0 (kon.) | Tampa – Carolina 2:3 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Arizona – San Jose 2:4 (kon.) | Colorado – Chicago 7:3 (kon.)
Los Angeles – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:2 (3:2 po s.n.)

San Jose právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Domácí na modré čáře nezachytili vysoký puk, do protiútoku se dostal LOGAN COUTURE a střelou kousek za červenou čárou trefil opuštěnou branku Arizony – 2:4. Asistence: Tomáš Hertl, Barclay Goodrow.

59:12
    Arizona si bere oddechový čas.

58:26
    Raanta je na střídačce, začíná power-play Arizony!

49:11
    San Jose jde ale zase do čtyř, Radim Šimek vyhodil puk mimo led a dostal dvě minuty za zdržování hry.

46:55
    Arizona si dá druhou přesilovku, Erik Karlsson je dnes podruhé vyloučen za podrážení.

40:36
    Erik Karlsson se však u této akce dopustil nedovoleného zákroku a dostal dvě minuty za podrážení.
    28:52 Timo MEIER - 2:3

28:52
    Hosté otáčí skóre! Po vyhraném buly přišla Vlasicova okamžitá střela, kterou před brankovištěm tečoval dobře stojící TIMO MEIER a Raanta na tuto situaci nestačil zareagovat. Asistence: Marc-Édouard Vlasic, Tomáš Hertl.
    22:55 Dylan GAMBRELL - 2:2

22:55
    A je vyrovnáno! Po zisku puku si zpoza branky vyjel DYLAN GAMBRELL a po rychlé otočce prostřelil Raantu z ostrého úhlu – 2:2. Asistence: Melker Karlsson.

16:34
    Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji hosté. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Jacob Chychrun.
    11:01 Logan COUTURE - 2:1

11:01
    Je sníženo! Hosté se usadili v útočném pásmu LOGAN COUTURE dostal od soupeřů až moc prostoru a času za zakončení, sjel si do pravého kruhu a prudkým švihem vymetl horní růžek Raantovy branky – 2:1. Asistence: Erik Karlsson, Evander Kane.
    02:12 Derek STEPAN - 2:0

02:12
    Arizona právě vstřelila branku!
    Druhá střela na branku hostů a druhý gól! Po další rozborce bránících hráčů San Jose zakončoval zleva DEREK STEPAN a střílel už do odkryté branky, Jones neměl šanci se střele postavit. Asistence: Clayton Keller.
    01:33 Nick SCHMALTZ - 1:0

01:33
    No tak to byl ze strany Arizony opravdu ostrý vstup! Akce na jeden dotek rozebrala obranu hostů a po dvou rychlých přihrávkách zakončoval NICK SCHMALTZ z levé strany a Jones se nestačil přemístit. Asistence: Christian Dvorak, Conor Garland.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 2. Schmaltz (Dvorak, Garland), 3. Stepan (Keller) – 12. Couture (E. Karlsson, E. Kane), 23. Gambrell (M. Karlsson), 29. Meier (Vlasic, Hertl), 60. Couture (Hertl, Goodrow)

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Demers, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Ljubuškin, Oesterle – Schmaltz, Dvorak, Garland – Kessel, Söderberg, Crouse – Hinostroza, Stepan (A), Keller – Fischer, Richardson (A), Grabner.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns (A), R. Šimek, E. Karlsson, Vlasic, Ferraro, Dillon – Goodrow, Couture (C), E. Kane – Marleau, Hertl (A), Meier – Labanc, J. Thornton, Sörensen – M. Karlsson, Gambrell, Gregor.

Rozhodčí: Hanson, Luxmore – Gawryletz, Gibbons

Diváci: 15 485