HC UP Olomouc – VUT Cavaliers Brno 6:0 (kon.)
HC Univerzita Palackého v Olomouci
6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
VUT Cavaliers Brno
Pondělí 02.12.2019, 17:00 • Zimní stadion Uničov • Univerzitní liga ledního hokeje • 11. kolo

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

56:56
    Jan Kropáč (USO) s Michalem Gombarčíkem (CVB) míří předčasně do sprch, oba borci dostávají pětiminutové tresty a osobáky do konce utkání.

56:56
    Uničovská hala viděla další krátkou výměnu názorů, závěr už dlouhou dobu rozhodnutého duelu bude možná ještě hodně zajímavý!

56:02
    Snad poprvé se v utkání vylučuje za sekání, na trestnou se vrací Filip Malý (CVB).

53:02
    Další vyloučení, Olomouc čeká přesilovka. Libor Dobšák (CVB) jde ven za podrážení.

51:53
    Za katr míří další dva borci. Matouš Stupka (CVB) je vyloučen za sekání, Pavel Skopal (USO) za držení.

50:58
    Z ochozů na led prší pískot, Dušan Kerda (USO) dostává menší trest za hrubost.

49:30
    Mohlo to být 7:0! Domácí hráč se po obrovské chybě brněnské obrany dostal přímo před Antonína, který ale zakončení zvládl zneškodnit.

48:17
    Jakub Bartošek hází ručník do ringu, zbytek utkání v kleci Cavaliers odchytá Jan Antonín.

48:17
    Univerzita Palackého právě vstřelila branku!
    Hosté jsou zralí na ručník, necelých dvanáct minut před koncem na zimním stadionu v Uničově prohrávají už o šest branek! Prudkou ranou z mezikruží bezmocného Bartoška překonal MIKULÁŠ RIMMEL – 6:0! Asistence: Jakub Vaňo, Pavel Skopal.

47:53
    Parádní souhra dvou domácích borců vede k páté olomoucké brance, Bartošek musí po dlouhé době ze své klece lovit další kotouč! Libor Janků se protlačil za modrou a z otočky poslal puk JANU JANEČKOVI, který popojel před branku a připsal si na udělal pažbu další zářez! Asistence: Libor Janků, Jan Kropáč.

43:43
    Domácí hráč se málem dostal do úniku, protihráč jej ale stihl na poslední chvíli odzbrojit!

37:22
    Aby toho nebylo pro Cavaliers málo, čeká je další oslabení. Jan Malý (CVB) jde ven za vysokou hůl.

37:09
    Tohle už zavání debaklem, domácí na konci druhé třetiny odskakují do čtyřbrankového vedení a partička fanoušků v Uničově si vyžaduje "bůra"! Veselský našel na levém kruhu nikým nehlídaného LIBORA JANKŮ, který následně přesnou střelou rozvlnil síť brněnské branky! Asistence: Ondřej Veselský, Miroslav Janoušek.

35:19
    S vyloučeními se roztrhl pytel. Trest za příliš mnoho hráčů pro brněnské Cavaliers odsedí Filip Malý (CVB).

34:17
    Paže sudího opět vyletěla vzhůru, na trestnou se přesouvá Jan Kropáč (USO) za nedovolené bránění.

32:54
    Dominik Kuchař (USO) a Dominik Cívka (CVB) dostávají po potyčce dva menší tresty za hrubost, dvě minuty za stejný prohřešek si pak do statistik připisují Dominik Dubovčí (USO) a Michal Gombarčík (CVB).

32:54
    Viděli jsme další výměnu názorů, tentokrát se už téměř určitě vylučovat bude!

31:39
    Gólman Brna to nemá jednoduché, teď čelil zakončení z první z levé strany!

30:58
    Olomoucký borec se dostal do bezprostřední blízkosti svatyně, Bartošek mu ale nedal šanci!

28:36
    Halou opět zní znělka z Ghostbusters, poměr sil se vyrovná. Dominik Cívka (CVB) jde ven za držení hole.

28:20
    Hosté si zahrají přesilovku, Dominik Dubovčí (USO) dostává menší trest za držení.

26:21
    Po menší strkanici dostávají shodné tresty za hrubost Ondřej Imrich (USO) a Jan Malíř (CVB).

24:51
    Olomoučtí hokejisté využívají naprosto zoufalé defenzivní práce domácích a odskakují do pohodlného tříbrankového vedení! MIROSLAV JANEČKO se dostal do naprosto identické pozice jako Rimmel, jenže na rozdíl od svého spoluhráče zakončil přesně mezi tři tyče – 3:0! Asistence: Dominik Hajšman, Dominik Kuchař.

20:41
    Cavaliers úvod druhé třetiny zaspali, před jejich brankou teď bylo hodně rušno! Nad vodou svůj celek udržel jen Bartošek.

20:07
    Tak tohle bylo hodně rychlé, domácí jen sedm sekund po úvodním buly zvyšují svůj náskok na dvě branky! Na pravý kruh se probojoval PAVEL SKOPAL, který následně bez slitování potrestal nepozornost brněnského gólmana! Asistence: Ondřej Veselský, Mikuláš Rimmel.

17:36
    A pozor, brněnští kavalíři jdou do tří! Stupkovi jede dělat společnost Filip Vilímek (CVB), který byl tentokrát vykázán za napadení.

16:23
    Matouš Stupka (CVB) byl vykázán za sekání, domácí si vyzkouší další přesilovku.

13:32
    Po souboji v rohu za Molnárem zůstává na ledě ležet hráč Olomouce, to nevypadá dobře...

10:15
    První přesilovka po Olomouc – trest za nedovolené bránění si do statistik připisuje Filip Vilímek (CVB).

07:21
    Debaty s rozhodčím nepomohly, Miroslav Janošek (USO) míří na trestnou lavici za podrážení.

05:59
    Hosté sice měli v úvodních minutách na ledě mírnou převahu, jako první se ale na konci šesté minuty do vedení dostávají domácí! Krátce po vyhraném buly se před brankoviště protáhl JAN JANEČKO, na jehož zakončení Bartošek nedosáhl! Asistence: Tomáš Výkruta.

05:23
    První větší šance! Libor Janků zkusil Bartoška překonat z dorážky, gólman Brna ovšem jeho jedovaté zakončení famózně zastavil lapačkou!

01:50
    Cavaliers si vyzkouší přesilovku, kapitán domácích Dominik Hajšman (USO) je vyloučen za sekání.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 6. Janečko (Výkruta), 21. Skopal (Veselský, Rimmel), 25. Janošek (Hajšman, Kuchař), 38. Janků (Veselský, Janošek), 48. Janečko (Janků, Kropáč), 49. Rimmel (Vaňo, Skopal)

HC Univerzita Palackého v Olomouci: Molnár – Smolka, Kuchař, Dubovčí, Imrich, Janků, Veselský, Jiskra – Janošek, Janečko, Vaňo, Pakosta, Cach (A), Kropáč, Rimmel, Výkruta, Kerda, Hajšman (C), Lainka, Skopal (A), Mareček.
    VUT Cavaliers Brno: Bartošek (Antonín) – Malý F., Antal (C), Groma, Kučera, Cívka (A), Dobšák, Karpíšek, Imlauf – Vilímek, Gombarčík (A), Malý J., Malíř, Přibyl, Vávra, Stupka, Kmoníček, Hubáček, Sekanina.

Rozhodčí: Kašík – Kučera, Pippal.