Mladá Boleslav – Litvínov 4:6 (kon.)
konec
New York Rangers
1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
Vegas Golden Knights
Úterý 03.12.2019, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  35:15 Brendan LEMIEUX - 1:4
   
  35:15
  Rangers právě vstřelili branku!
  V šestatřicáté minutě už Subban o čisté konto přichází! Po obrovském boji v rohu hřiště vyjel Zibanejad s pukem před levý kruh a přenesl těžiště do volnější pravé strany na Troubu, jehož střílený pas protečoval do sítě BRENDAN LEMIEUX. Asistence: Jacob Trouba, Mika Zibanejad.
  26:20 Max PACIORETTY - 0:4
   
  26:20
  Golden Knights právě vstřelili branku!
  Ještě před polovinou základní hrací doby se zdá být o všem podstatném rozhodnuto! Veškerá zásluha jde za asistentem Glassem, který neskutečnou přihrávkou podél brankové čáry našel na pravé straně MAXE PACIORETTYHO a ten střelou z jedničky objevil mezeru mezi lapačkou a levým betonem Henrika Lundqvista. Asistence: Cody Glass, Mark Stone.
  24:44 Reilly SMITH - 0:3
   
  24:44
  Golden Knights právě vstřelili branku!
  Tak to je trochu kruté pro Newyorčany, kteří po dobré pasáži sami inkasují. Haley s Howdenem propadli u pravého konce modré čáry, kotouč si vzal REILLY SMITH a bekhendovým blafákem ze samostatného úniku dal už svůj dvanáctý gól v sezóně. Bez asistence.
  03:50 Alex TUCH - 0:2
   
  03:50
  Golden Knights právě vstřelili branku!
  Hosté se prosadili dvě vteřiny před koncem přesilové hry a rázem vedou už o dva góly! Karlsson přejel útočnou modrou a šikovnou přihrávkou přes dva beky našel Schmidta, jenž zleva odcentroval před branku a ALEX TUCH už to měl při zakončení hodně jednoduché. Asistence: Nate Schmidt, William Karlsson.
  01:34 Alex TUCH - 0:1
   
  01:34
  Golden Knights právě vstřelili branku!
  Všechno je nakonec úplně jinak a Vegas se už ve druhé minutě dostávají do vedení! Střelu ALEXE TUCHA Lundqvist zcela nezkrotil a pak si sám nešikovně betonem srazil puk za brankovou čáru, čehož si všimli až činovníci u videa. Asistence: Jonathan Marchessault, Brayden McNabb.

  Michal Břuchanský

  Branky a nahrávky: 36. Lemieux (Trouba, Zibanejad) – 2. Tuch (Marchessault, McNabb), 4. Tuch (Schmidt, W. Karlsson), 25. R. Smith, 27. Pacioretty (Glass, Mark Stone)


  New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Trouba, Skjei, Fox, R. Lindgren, DeAngelo, Hájek – Kakko, R. Strome, Panarin – Bučněvič, Zibanejad (A), Lemieux – Fast (A), Chytil, Kreider (A) – Br. Smith, B. Howden, Haley.
  Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – Schmidt, McNabb, Theodore, Hague, Engelland (A), Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Mark Stone (A), Stastny, Pacioretty – Tuch, Glass, Carrier – Reaves, N. Roy, Nosek.

  Rozhodčí: O´Rourke, MacDougall – Alphonso, Pancich

  Diváci: 16 325