Kometa Brno – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:2 (kon.)
konec
HC Kometa Brno
2:5 (0:3, 2:0, 0:2)
Mountfield HK
Úterý 03.12.2019, 16:00 • DRFG arena • turnaj O Pohár DHL • 24. kolo
Partner:
   
  49:20
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hradec Králové rychle přidává další přesnou trefu. Kryštof Lang nahodil kotouč na branku a brněnský brankář jej vyrazil pouze před sebe. Před brankovištěm už stál připravený VOJTĚCH SÍLA, který svou dorážku namířil pod horní tyč. Asistence: Kryštof Lang, Jakub Váchal.
   
  48:42
  Hradec právě vstřelil branku!
  Nyní už se ale MAREK TECL prosazuje. Od Vojtěcha Síly dostal kotouč do jízdy a nastřelil tyčku, od níž se puk odrazil za Kubíkova záda. Asistence: Vojtěch Síla, David Voňka.
   
  34:27
  Kometa právě vstřelila branku!
  DOMINICK VAŠÍČEK dostal přihrávku na vrchol pravého kruhu a obešel bránícího hráče hostujícího celku, čímž se ocitl zcela sám před královéhradeckým brankářem. V této situaci volil zakončení mezi betony a nemýlil se. Asistence: Jakub Malý, Jakub Brabenec.
   
  23:46
  Kometa právě vstřelila branku!
  Domácím se tato aktivita vyplatila a v čtyřiadvacáté minutě snižují. JAKUB MALÝ dostal od Dominicka Vašíčka puk do předbrankového prostoru, odkud jej procpal mezi Sajdlovy betony. Asistence: Dominick Vašíček.
   
  15:28
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hosté se vydali do útočného pásma ve dvou proti jednomu hráči Komety. V tomto přečíslení se ale ke střele nedostali a zakončovat mohli až později, kdy Marco Lukačka nahrál z otočky na levém kruhu DANIELU ŠEDIVÉMU. Ten si chtěl přihrávku nejdřív zpracovat, ale kotouč mu z hokejky sjel přímo mezi brankářovy betony. Asistence: Marco Lukačka, Dalibor Ďuriš.
   
  09:22
  Hradec právě vstřelil branku!
  Domácí brankář viděl na střelu od modré a kotouč ukryl mezi betony. Pohnul se však tak nešťastně, že mu puk vypadl a KRYŠTOF LANG jej z brankoviště poslal až za brankovou čáru. Asistence: Martin Janda.
   
  07:39
  Hradec právě vstřelil branku!
  Brněnští na levém kruhu vlastního pásma rozehrávali, a právě tuto nahrávku dostal na hokejku KRYŠTOF LANG. Ten následně obešel další dva bránící hráče v mezikruží a sám před bránou pak zakončoval k pravé ruce domácího brankáře. Asistence: Bez asistence.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 24. Malý (Vašíček D.), 35. Vašíček D. (Malý, Brabenec) – 8. Lang, 10. Lang (Janda), 16. Šedivý (Lukačka, Ďuriš), 49. Tecl (Síla, Voňka), 50. Síla (Lang, Váchal)


  HC Kometa Brno: Kubík (Rachůnek) – Fajmon, Holemý, Furch, P. Vašíček, J. Sedláček, Studený (C) – Žák, Indrák, Malenovský, Snášel, Bartes, Dufek, Krška, I. Sedláček, Malý, Brabenec, D. Vašíček.
  Mountfield HK: Sajdl (Ševců) – Váchal (C), M. Pinkas, Voňka, Naar, Pelda, Pěnčík – Lukačka, Ďuriš, T. Pinkas, Moravec, Síla, Budina, Lang, Janda, Šedivý, Tecl.

  Rozhodčí: Ondráček – Rampír, Zídek.