Lipt. Mikuláš – Košice 0:0 (zruš.) | Miskolc – Nitra 2:5 (kon.) | Zvolen – Poprad 3:5 (kon.)
Detva – HC Slovan 1:2 (1:2 po s.n.) | Banská Bystrica – Michalovce 4:3 (po pr.) | Nové Zámky – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
HK Nitra
sk Úterý 03.12.2019, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 28. kolo

58:17
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Beauvillier – 2 min. + osobný trest do konca zápasu, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Versteeg – 2 min. + osobný trest do konca zápasu, hrubosť).

53:43
    V týchto chvíľach rozhodcovia vykresali iskierku nádeje pre Miškovec a DVTK bude hrať presilovku. Samuel Buček dostáva dve minúty za podrazenie.

51:04
    Nitra získava presilovku a Miškovec sa oberá o drahocenný čas. Ryan Harrison si odsedí menší trest za seknutie.

45:14
    Presilovku budú hrať hokejisti Nitry. Dve minúty za krosček dostáva Francis Beauvillier, ktorý nešetrne zasiahol Koríma.

37:03
    Rodman si vypýtal faul a Miškovec bude hrať v závere druhej tretiny presilovku. Lukáš Hrušík dostáva dve minúty za podrazenie.

24:35
    Prvú presilovku v stretnutí budú hrať Nitrania. Dve minúty za podrazenie dostáva Davis Vandane.

21:38
    Počas predchádzajúcej akcie bol Miskolczi faulovaný. Mitch Versteeg už sedí na trestnej lavici za napadnutie.

15:31
    Prvú presilovku v zápase budú hrať domáci. Daniil Fominych dostáva dve minúty za podrazenie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 5. Kiss (Galanisz, Vas), 55. Részegh (Dudás, Vandane) – 1. Scheidl (Kerbashian, Morrison), 27. Kollár (Horn), 27. Buček (Kollár, Koyš), 45. Čaládi (Buček), 59. Yellow Horn (Scheidl)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna – Ross, Dudás, Göz, Vandane, Szirányi, Vojtkó, Láda – Harrison, St. Pierre, Rodman – Beauvillier, Vas, Reszegh – Miskolczi, Galanisz, Kiss
    HK Nitra: Hanuljak (Šimboch) – Mezei, Morrison, Rácz, M. Versteeg, Sloboda, Kubka, Korím, Nemec – Scheidl, Kerbashian, Horn – Tábi, Kollár, Koyš – Buček, Čaládi, Fominych – Hrušík, Minárik, Csányi

Rozhodčí: Korba, Štefik – Jobbágy, Rojík