Dijon – Montpellier 2:2 (kon.) | Méty – Rennes 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Nice 4:1 (kon.)
Toulouse – Monaco 1:2 (kon.) | PSG – Nantes 2:0 (kon.)
Dijon FCO
2:2 (1:2)
Montpellier HSC
Středa 04.12.2019, 19:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo

Děkuji za pozornost, mějte příjemný večer a dobrou noc. (21:09:02)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 11:7. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:20.

Druhý poločas přinesl jen jednu branku, když se po velkém boji domácím podařilo dvacet minut před koncem vyrovnat. I přes další velké šanci na obou stranách se už skóre neměnilo a zápas tak končí zřejmě spravedlivou remízou.

90+5

90+5
    Už se hraje přesčas a domácí ještě rozehrají rohový kop.

90+4
    Ne, hostům se podařilo jejich útočný atak zastavit včas a balón posílají do bezpečí.

90+3
    Domácí si vynutili faul a rozehrávat budou poblíž pokutového území soupeře. Je to možná jejich poslední možnost, jak strhnout vedení zpět na svoji stranu.

90+1
    Mama Baldé se zjevil sám před brankářem, ale v zakončení trefil pouze ležícího obránce před sebou.

90+1
    Nastavují se stejně jako v první půli čtyři minuty. Avšak uvidíme, zda z toho nakonec nebude zase minut sedm.

89
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Matheus Pereira.

88
    Stephy Alvaro Mavididi se mohl stát hrdinou zápasu, chyběl mu asi krok k tomu, aby se před odkrytou bránou dostal k balónu.

88
    Ten se bude ještě opakovat.

87
    Rúnar Rúnarsson teď podržel své barvy, když kryl střelu z bezprostřední blízkosti a poradil si i s dalším pokusem, který mířil po zemi k jeho levé tyči, ačkoliv nebyl nijak prudký.

87
    Domácí rozehrají rohový kop.

86
    Florent Mollet pálil po přihrávce z levé strany z voleje, ovšem příliš vysoko. Hodně nepovedený pokus.

85
    Hráči Dijonu teď zariskovali v rozehrávce a soupeř z toho málem těžil, nakonec se ale do šance nedostal.

84
    Hodně špatný a nepřesný centr Baldého, jenž skončil pouze v boční síti hostující brány.

83
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Arnaud Souquet.

82
    Hosté nedokázali míč udrže na hrací ploše, je to aut pro domácí tým, který tak může zkusit zaútočit.

Petr Frömel

Branky: 2. Sambia (vla.), 72. Mavididi (Cádiz) – 15. Mollet, 29. Savanier (Ristić)

Karty:   34. Mendyl (DIJ), 43. Amalfitano (DIJ), 55. Chafik (DIJ) – 61. Vidal (MON), 76. Savanier (MON), 78. Le Tallec (MON)

Dijon FCO: A. Gomis (45+6. Rúnarsson) – Chafik, Coulibaly (43. Balmont), Écuélé Manga (C), Mendyl – Amalfitano, Lautoa – M. Baldé, Chouiar, Mavididi (89. Pereira) – Cádiz.
    Náhradníci: Rúnarsson – Alphonse, Barbet, Soumaré, Loiodice, Balmont, Pereira.

Montpellier HSC: Rulli – Sambia (83. Souquet), Hilton (C), Vidal – Chotard – Mollet, Le Tallec, Savanier, Ristić – Laborde (78. Camara), Delort.
    Náhradníci: Bertaud – Oyongo, Suárez, Souquet, Dolly, Camara, Škuletić.

Rozhodčí: F. Letexier – Y. Boutry, C. Mugnier