Dijon – Montpellier 2:2 (kon.) | Méty – Rennes 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Nice 4:1 (kon.)
Toulouse – Monaco 1:2 (kon.) | PSG – Nantes 2:0 (kon.)
FC Méty
0:1 (0:1)
Stade Rennes
Středa 04.12.2019, 19:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (21:04:08)

Dnešní utkání tedy vyhrálo hostující družstvo Rennes 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil v 39. minutě Hunou. V prvním poločase byli spíše lepší hosté, v druhém to bylo přesně naopak a ve větším měřítku, hosté bránili a domácí Méty se snažili dobývat soupeře. Minimálně dvě velké šance nedal domácí Diallo, což ho může jedině mrzet. Domácí jsou dnes sice bez bodů, ale může je těšit alespoň kvalitní útočný fotbal z druhé půle. Příště hrají Méty 7.12. na hřiště Nice. Rennes se příště představí 7.12. doma proti Angers.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:8.

90+5

90+5
    Hosté znovu odkopávají na polovinu soupeře a dnes si to už pohlídají.

90+5
    Chytrým dloubáčkem nabízel míč vpřed Fofana. Proti míči kvalitně vystoupil Morel a odkopl ho až na tribunu.

90+4
    Na trávníku se nachází Niang, který dostal úder ve vzdušném souboji.

90+3
    Prostor na levé straně si udělal Delaine a odcentroval do vápna. Nikoho z domácích ale najít nedokázal.

90+3
    Do vápna z hranice šestnáctky centroval Ambrose, centr však nikoho nenašel a hosté odkopávají.

90+2
    Domácí se snaží znovu vrátit před Mendyho, ale hosté se hodně zavřeli a nechtějí soupeře pustit.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Teď se to úplně nepotvrdilo, protože centr Traorého trefil jen prvního hostujícího hráče.

90
    Domácí tlak se zvyšuje. Roh pro Méty.

89
    Další zazděná šance domácích. Diallo dostal z vápna míč do vápna a šel prakticky sám na branku, ale nechal se předběhnout a o míč přišel.