Boston – Carolina 2:0 (kon.) | Florida – Minnesota 2:4 (kon.) | New Jersey – Vegas 3:4 (kon.)
Philadelphia – Toronto 6:1 (kon.) | Columbus – Arizona 2:4 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:2 (kon.)
Nashville – Tampa 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Dallas 5:1 (kon.) | Vancouver – Ottawa 5:2 (kon.)

Pavel Zacha (NJD) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:41
    Tomáš Nosek (VGK) 0+1, 0 střel, čas na ledě 13:09 (03:47:31)

1. Jonathan Marchessault (VGK) 3+0
    2. Alex Tuch (VGK) 0+3
    3. Kyle Palmieri (NJD) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 35-30; Zablokované střely: 13-16; Vhazování: 46%-54%; Hity: 23-19; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 8-6.
    Jonathan Marchessault zařídil obrat Knights a vstřelil hattrick

Hokejisté domácího New Jersey dvakrát vedli, jenže Jonathan Marchessault ve třetí třetině střetnutí zkompletoval čistý hattrick a rozhodl o čtvrté výhře Golden Knights v řadě. Domácí Devils opět padli a prohráli třetí zápas za sebou. Konečný výsledek dnes tedy zní. New Jersey Devils 3 Vegas Golden Knights 4.

59:40
    Taylor Hall vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho pokus byl Vegas přizvednut do ochranné sítě.

59:13
    Devils zahráli za bránou Golden Knights vysokou holí a hra byla přerušena. Do konce duelu zbývá 47 sekund.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:16
    Mackenzie Blackwood vyrazil na střídačku a Devils zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

57:47
    Útočné snažení Devils zastavilo postavení mimo hru a domácí lavička Devils si vyžádala oddechový čas.

57:15
    Kyle Palmieri je zpět na ledové ploše a Devils přečkali hodně důležitou hru v oslabení. Je to o jeden gól.

57:00
    Dnešní utkání sleduje 12831 diváků.

55:22
    Jonathan Marchessault mířil střelou z pravého křídla ke vzdálenější levé tyči a Mackenzie Blackwood předvedl dobrý postřeh, když puk vykopl pravým betonem.

55:15
    Kyle Palmieri dostal dvě minuty za nedovolené bránění a během reklamní přestávky usedl na trestnou lavici.

55:15
    Hra byla přerušena kvůli faulu domácího týmu a Vegas si zahraje v závěru dnešního utkání přesilovou hru.

54:02
    A další střela Devils z levého kruhu pro vhazování, kterou brankář Vegas vyrazil hokejkou za svou bránu.

53:36
    Blake Coleman vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a Malcolm Subban kotouč vyrazil za svou bránu.

52:24
    Rozehrávka Devils byla přizvednuta mimo ledovou plochu a domácí hokejisté potřebují vstřelit jeden gól, aby utkání dotáhli alespoň do prodloužení.

51:48
    Alex Tuch vystřelil na vrcholu pravého kruhu a MacKenzie Blackwood vytáhl další parádní semafor.

51:05
    Brayden McNabb vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho rána byla Devils zablokována.

50:32
    Kyle Palmieri se řítil do samostatného úniku a zřejmě byl faulován, rozhodčí se ale vylučovat nerozhodli.

50:23
    Útočnou snahu Golden Knights zastavilo postavení mimo hru a prostor dostává krátká reklamní přestávka.
    50:00 Nico HISCHIER - 3:4

50:00
    Devils právě vstřelili branku!
    NICO HISCHIER si nyní na levém křídle najel na krátkou přihrávku a nádhernou střelou zápěstím poté zamířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Blesková odpověď Devils a je to o jeden gól. Asistence: Taylor Hall a Kyle Palmieri.
    49:40 Jonathan MARCHESSAULT - 2:4

49:40
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    JONATHAN MARCHESSAULT skóroval nadvakrát v blízkosti levé tyče a zkompletoval svůj první hattrick od 20. ledna, kdy vstřelil tři góly do sítě Pittsburghu! Asistence: Alex Tuch a Reilly Smith.

48:59
    Damon Severson vyfasoval dvě minuty za hákování a hostující Golden Knights si nyní zahrají přesilovou hru.

48:34
    Deryk Engelland vypálil v blízkosti vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Mackenzie Blackwood kotouč podržel.

47:49
    Malcolm Subban ukryl nahození Devils v lapačce a u pravé tyče poté rychle rozehrál za svou bránu.

47:08
    Útočník Max Pacioretty znovu vypálil na vrcholu mezikruží a parádní bombou mířil do pravého horního rohu brány, Mackenzie Blackwood ale vytáhl parádní semafor! Komerční přestávka.
    45:04 Jonathan MARCHESSAULT - 2:3

45:04
    Deryk Engelland na pravém křídle vystřelil od modré čáry a JONATHAN MARCHESSAULT poté skvělou tečí sklepl kotouč pod levým betonem Meckenzieho Blackwaooda do sítě! Vegas otočilo skóre. Asistence: Deryk Engelland a Alex Tuch.

44:08
    Max Pacioretty bez přípravy vypálil na vrcholu mezikruží a jeho rána skončila v náručí Mackenzieho Blackwooda.

42:39
    Jon Merrill nemohl pokračovat v útočné akci Vegas, protože se na levé straně ocitl v postavení mimo hru.

41:50
    Devils na levém křídle vypálili na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jejich ostrá rána zamířila mimo.
    41:05 Jonathan MARCHESSAULT - 2:2

41:05
    William Karlsson nahodil kotouč z pravého křídla bekhendem před bránu a od brusle JONATHANA MARCHESSAULTA se šťastně odrazil mezi betony Mackenzieho Blackwooda! Skóre je vyrovnané 2:2. Asistence: William Karlsson a Reilly Smith.

40:23
    Golden Knights se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti hostům se pískalo zakázané uvolnění.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 28-17; Zablokované střely: 8-14; Vhazování: 50%-50%; Hity: 16-15; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 4-6.

Třetí třetina začne přibližně v 2:57.
    Útočník Jesper Bratt vrátil domácím Devils ztracené vedení zpět

Chandler Stephenson sice během svého debutu v dresu Golden Knights odpověděl na úvodní gól Kylea Palmieriho, jenže Devils si vzali ztracené vedení zpět zásluhou Jespera Bratta, jehož gól neodvrátila ani Coach Challenge hostů z Las Vegas. Skóre po druhé třetině. New Jersey Devils 2 Vegas Golden Knights 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:17
    Taylor Hall vypálil na vrcholu levého kruhu a dobře mířil k přední tyči, Malcolm Subban ale puk vykopl pravým betonem do ochranné sítě. Reklamní přestávka.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:46
    Mark Stone nedosáhl na prudkou přihrávku podél trestných lavic a proti Vegas se pískalo zakázané uvolnění. Do konce druhé třetiny zbývá 74 sekund.

38:19
    Nate Schmidt vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela zápěstím minula přední tyč brány New Jersey.

37:53
    Nico Hischier rychle objel bránu Vegas a na pravém křídle napřáhl ke střele, která byla hosty zablokována.

37:07
    Devils vyrazili do přečíslení tři na jednoho a Blake Coleman trefil po zpětné přihrávce Milese Wooda z pravého křídla pravý beton Malcolma Subbana!

36:17
    Přesilová hra Devils po neúspěšné Coach Challenge hostí skončila a Vegas hraje opět v plném počtu.

35:12
    Sami Vatanen vypálil na ose útočného pásma bez přípravy a jeho rána od modré čáry trefila pravou ruku Deryka Engellanda. Hodně nepříjemná střela.

34:17
    Vegas neuspělo s Coach Challenge, což znamená jediné. Přesilová hra pro Devils. Dvouminutový trest hostí odpyká skvělý útočník Jonathan Marchessault.
    34:17 Jesper BRATT - 2:1

34:17
    Damon Severson přenesl nádhernou diagonální přihrávkou z levého křídla hru doprava a JESPER BRATT nádhernou ránou bez přípravy zamířil do prázdné brány! Vegas si vzalo Coach Challenge kvůli nedovolenému bránění brankáře a nebylo úspěšné, takže gól platí a Devils si navíc zahrají přesilovou hru! Domácí získali vedení zpátky – 2:1. Asistence: Damon Severson a Pavel Zacha.

33:52
    Mackenzie Blackwood zasáhl proti střele z pravého kruhu lapačkou a Devils rozehrávali zpoza vlastní brány.

33:10
    Ryan Reaves si najel na přihrávku Tomáše Noska zpoza brány Devils a střelou bez přípravy minul pravou tyč.

32:55
    Blake Coleman na pravém křídle vystřelil od modré čáry a puk skončil v lapačce brankáře Malcolma Subbana.

32:08
    Alex Tuch vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho bomba zamířila těsně nad bránu domácích hráčů Devils.
    31:12 Fantastický semafor v podání Mackenzieho Blackwooda!

31:12
    Jonathan Marchessault dokázal přebruslit P.K. Subbana a řítil se do samostatného úniku, v jehož závěru chtěl poté vymést pravý horní roh brány, Mackenzie Blackwood ale vytáhl úžasný semafor! Následuje krátká komerční přestávka.

30:40
    Travis Zajac vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Malcolm Subban nedokázal jeho ránu udržet, čehož mohl využít Nikita Gusev, jeho dorážka ale skončila mimo! Velká šance.

29:54
    A další zákrok brankáře Golden Knights, který tentokrát zasáhl proti táhlé střele Devils svou vyrážečkou.

29:39
    Miles Wood na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Malcolm Subban jeho táhlý pokus vyrazil pravým ramenem.

28:57
    Jesper Boqvist vystřelil na vrcholu mezikruží a jeho tečovaná střela zápěstím skončila na pravém betonu pozorného brankáře Vegas Malcolma Subbana.

28:12
    Golden Knights na pravém křídle nemohli pokračovat v akci, protože se ocitli v postavení mimo hru.

27:50
    Reilly Smith vystřelil v pravém kruhu pro vhazování a Mackenzie Blackwood jeho tečovaný pokus vyrazil.

27:43
    Hra byla přerušena a v Prudential Center nyní dostává prostor krátká reklamní přestávka. Skóre je vyrovnané.

27:03
    Blake Coleman na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Malcolm Subban dokázal jeho pokus vyrazit.

26:35
    Damon Severson vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho pokus minul bližší horní roh brány.
    25:24 Chandler STEPHENSON - 1:1

25:24
    CHANDLER STEPHENSON si najel v levém kruhu pro vhazování na zpětnou diagonální přihrávku Alexe Tucha z pravého rohu útočného pásma a poté střelou bez přípravy propálil Mackenzieho Blackwooda pod pravým podpaždím! První gól za Vegas. Asistence: Alex Tuch a Tomáš Nosek.

24:33
    Jesper Bratt na pravém křídle nedokázal udržet útočné pásmo a vystavil svůj tým do postavení mimo hru.

24:04
    Deryk Engelland vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

23:30
    Max Pacioretty si najel v levém kruhu na nádhernou přihrávku Marka Stonea přes šířku útočného pásma, mezi betony ale Mackenzieho Blackwooda nepřekonal.

22:49
    A další zákrok MacKenzieho Blackwooda, který vyrazil prudkou střelu Vegas z vrcholu mezikruží.

22:24
    Jeden z hráčů Golden Knights rychle objel bránu a jeho bekhendové zakončení minulo vzdálenější pravou tyč.

21:52
    Nico Hischier na levém křídle nabral velkou rychlost a střelou zápěstím z úhlu mířil do bližšího horního rohu brány, Malcolm Subban ale jeho pokus dobře vyrazil.

21:36
    Alex Tuch dvakrát skóroval v zápase proti Rangers a nyní vystřelil na vrcholu mezikruží, MacKenzie Blackwood šel ale rychle do kolen, aby puk zachytil.

21:03
    Golden Knights na pravém křídle vystřelili z ostrého úhlu a MacKenzie Blackwood kotouč snadno vyrazil.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 17-7; Zablokované střely: 3-8; Vhazování: 47%-53%; Hity: 9-12; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 4-4.

Druhá třetina začne přibližně v 2:02.
    Kyle Palmieri otevřel skóre duelu a poslal New Jersey do vedení
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jersey’s boy!!

Příspěvek sdílený New Jersey Devils (@njdevils),

New Jersey vstoupilo do utkání proti Golden Knights velice aktivně a Taylor Hall mohl skórovat krátce před první přestávkou po samostatném úniku, co se ovšem nepodařilo jemu, o několik sekund později dokázal ve stejné herní situaci Kyle Palmieri (10). Skóre po první třetině. New Jersey Devils 1 Vegas Golden Knights 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:45
    Mark Stone mohl skórovat v blízkosti levé tyče, jenže zamířil pouze do náruče Mackenzieho Blackwooda.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:23
    Hokejisté New Jersey vyrazili do přečíslení tři na dva, slibnou akci domácích ale zastavilo postavení mimo hru.

18:03
    Devils se nepodařilo rozehrát podél střídaček a kotouč vzápětí zamířil na zakázané uvolnění.

17:09
    Jesper Boqvist na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a kotouč skončil v lapačce brankáře Malcolma Subbana.
    16:31 Kyle PALMIERI - 1:0

16:31
    KYLE PALMIERI na útočné modré čáře převzal puk po nádherné kolmé přihrávce a samostatný únik zakončil rychlou střelou zápěstím, která vymetla pravý horní roh brány! Devils konečně skórovali a rázem nad hosty z Vegas vedou 1:0! Asistence: Damon Severson a Blake Coleman.

15:16
    Taylor Hall se řítil sám na bránu, brankář Malcolm Subban ho ale fantasticky vychytal vyrážečkou!

14:39
    Nikita Gusev znovu vystřelil v levém kruhu a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě. Komerční přestávka.

13:26
    Malcolm Subban vyrazil ránu z vrcholu mezikruží a vyloučený William Carrier už je zpět na ledové ploše.

12:47
    William Karlsson se mohl pokusit skórovat během oslabení, hokejku mu ale skvěle zablokoval P.K. Subban.

11:57
    Nikita Gusev vypálil na bodu levého kruhu a Malcolm Subban jeho ránu na přední tyči úspěšně vyrazil.

11:40
    Hokejisté Devils mohli skórovat v blízkosti pravé tyče, Malcolm Subban ale obrovskému tlaku ze strany domácích hokejistů dokázal odolat – 0:0!

11:26
    William Carrier dostal dvě minuty za vražení na hrazení a hrubost, zatímco domácí Will Butcher byl vykázán na trestnou lavici pouze za hrubost. Přesilová hra Devils. Polovinu z trestu Las Vegas odpyká Max Pacioretty.

11:05
    William Karlsson mohl skórovat z prostoru mezikruží, jeho střelu ale skvěle zablokoval Wayne Simmonds.

09:49
    Max Pacioretty a Nate Schmidt nyní mohli poslat hosty z Vegas do vedení, MacKenzie Blackwood ale dokázal oba borce Knights vychytat a během pouhých 7 sekund předvedl dva skvělé zákroky!

08:16
    William Karlsson se dostal do slibné brankové příležitosti, MacKenzie Blackwood ho ale skvěle vychytal.

05:33
    Vyloučený Andy Greene je zpět na ledové ploše a Devils dokázali úvodní přesilovou hru Vegas úspěšně přečkat.

04:23
    Mark Stone vypálil na vrcholu levého kruhu a Mackenzie Blackwood dokázal jeho ránu podržel v náručí.

03:57
    Travis Zajac a Damon Severson se dostali v rychlém sledu ke střele a Malcolm Subban obě dvě dokázal vyrazit.

03:33
    Andy Greene byl vyloučen na dvě minuty za držení hole a Golden Knights si zahrají první přesilovou hru.

03:33
    Shea Theodore na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Mackenzie Blackwood s problémy kotouč zmrazil.

02:35
    Miles Wood vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Malcolm Subban jeho pokus podržel v náručí.
    01:59 Tečovaná střela Deryka Engellanda nyní orazítkovala tyč!

01:59
    Deryk Engelland nyní na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána orazítkovala bližší pravou tyč! Knights mohli jít z první střely do vedení!

00:52
    Jesper Bratt vystřelil v prostoru mezikruží a Malcolm Subban jeho pokus úspěšně vytáhl za bránu Golden Knights. Střele předcházel zablokovaný pokus Samiho Vatanena od modré čáry.

00:20
    Blake Coleman na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Malcolm Subban na přední tyči kotouč vyrazil.

00:01

New Jersey Devils: Blackwood (Domingue) – A. Greene (C), Severson, Vatanen, P. K. Subban, Butcher, Tennyson – J. Boqvist, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac (A), N. Gusev – Hall (A), Zacha, Bratt – Wood, Rooney, Simmonds. Hlavní trenér: Alain Nasreddine.

Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill, Engelland (A) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Carrier, Glass, Tuch – Nosek, Stephenson, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Justin StPierre. Čároví: Bryan Pancich, Matt MacPherson.
    Malcolm Subban a P.K. Subban opět proti sobě. Kdo vyhraje?

Pavel Zacha (NJD) 23 zápasů, 2+8, +/- -12
    Tomáš Nosek (VGK) 26 zápasů, 4+1, +/- +1

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemné zápasy

Oba týmy se střetly v loňské sezóně NHL dvakrát a body si spravedlivě rozdělily, když se z vítězství vždy radoval domácí tým. Nejprve Devils a poté Knights.
    Chandler Stephenson přišel výměnou za volbu v 5. kole draftu

Golden Knights si v posledním zápase snadno poradili s New Yorkem Rangers a vyhráli třetí střetnutí v řadě poté, co předtím třikrát za sebou prohráli. Vegas letos nasbíralo během 29 zápasů 32 bodů a v Pacifické divizi mu patří třetí místo. Nejproduktivnějším hráčem týmu z města hazardu a neřestí je útočník Max Pacioretty, který letos zaznamenal šestadvacet kanadských bodů.
    Jediný gól Devils na ledě Buffala obstaral útočník Nico Hischier

Hráči New Jersey vyhráli pouze dva z posledních sedmi zápasů a do jejich sestavy by se nyní mohl vrátit Jack Hughes. Jednička letošního draftu NHL vynechala dva zápasy poté, co v utkání proti Montrealu zablokovala hodně nepříjemnou střelu. Klíčovým hráčem by mohl být Taylor Hall, který proti Vegas zaznamenal během úvodních dvou zápasů v sezóně 2017/18 čtyři body.
    Vegas porazilo Rangers a nyní ho čeká duel proti jejich rivalovi

We’re scorin, flyin ????

Příspěvek sdílený Vegas Golden Knights (@vegasgoldenknights),

New Jersey Devils se vrací po debaklu v Buffalu zpět do Prudential Center, kde se pokusí odčinit vysokou prohru 7:1 proti Golden Knights. Vegas se v posledním zápase dařilo a po dvou brzkých gólech proti Rangers si ze slavné Madison Square Garden odvezlo výhru 4:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 17. Palmieri (Severson, Coleman), 35. Bratt (Severson, Zacha), 50. Hischier (Hall, Palmieri) – 26. Stephenson (Tuch, Nosek), 42. Marchessault (W. Karlsson, R. Smith), 46. Marchessault (Engelland, Tuch), 50. Marchessault (Tuch, R. Smith)

Diváci: 12831