Ostrava – Sparta 5:6 (kon.) | Vítkovice – Liberec 13:7 (kon.) | Chodov – Bohemians 8:3 (kon.)
Česká Lípa – Pardubice 9:3 (kon.) | Otrokovice – Královské Vinohrady 10:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Hattrick Brno 10:1 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5:6 (1:2, 1:1, 3:3)
ACEMA Sparta Praha
Pátek 06.12.2019, 18:00 • SH Bospor Bohumín • Livesport Superliga • 15. kolo

Pro dnešek je to ode mě vše, děkuji za pozornost. (20:02:50)

Nejlepším hráčem utkání za domácí tým je Marek Švajný. Za Spartu se jím stal Radim Křenek.

Střely ve třetí třetině: Ostrava – 13, Sparta – 7

Tak to je smutný konec pro ostravský tým, ale i pro diváky, kteří v posledních minutách své hráče neuvěřitelně povzbuzovali.
    Třetí třetina byla, co se gólů týče, vyrovnaná. Tři body se však vezou do Prahy, protože i když v posledních vteřinách FBC zvládlo Spartu dohnat, nestačilo to. Tak snad příště se pražskému týmu pomstí a seberou jim výhru.

59:50
    Ostravští zkouší, ale zatím neúspěšně.

59:01
    Poslední minuta zápasu. Ostrava to stále zkouší v šesti!
    58:42 Michal SLÁDEK - 5:6

58:42
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MICHAL SLÁDEK. Asistence: Matyáš Šindler.

58:42
    Tak tohle je nadějné. Ostrava opět snižuje!!!

58:40
    FBC stále v šesti na hřišti.

58:39
    A jsme zpět ve hře, míč je na straně ostravských.

58:20
    Po snížení skóre na 4:6 si Ostrava bere timeout, uvidíme, co si na Spartu vymyslí.
    58:20 Jiří JUHAŇÁK - 4:6

58:20
    Autorem branky je JIŘÍ JUHAŇÁK. Asistence: Matyáš Šindler.

58:20
    Vyplatilo se to!

57:34
    A FBC odvolává svého brankáře a jde do šesti na hřiště.

56:51
    A Ostrava se nedá a stále bojuje. Dominik Eichner snižuje gólový rozdíl na 3:6.
    56:51 Dominik EICHNER - 3:6

Kristýna Bečvářová

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. J. Bauer (Posselt), 39. Švajný (Sládek), 57. Eichner (Švajný), 59. Juhaňák (Šindler), 59. Sládek (Šindler) – 1. Pažák (Křenek), 18. Čermák (Kolstrunk), 27. Křenek (TS), 43. Pruner (Pažák), 50. Křenek (Marvánek), 52. Čermák (Bartoš)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Binder) – Švajný, Lipový, Kašík, Posselt, J. Bauer – Sovják, Juhaňák, Klimscha – Stejskal, Šindler, Eichner – Daniš, Sládek, Dohnal – Kaloč, Češek, Zapletal.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Ježek, Bartoš, Marvánek, Zeman, Křenek – Kolstrunk, Juha, Zouzal – Velc, Kozák, Pažák – Burian, Lang, Čermák – Pruner, Čáp.

Rozhodčí: Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík