Spišská N. Ves – Skalica 3:4 (kon.) | Martin – Žilina 4:1 (kon.) | Dubnica – Levice 1:0 (kon.)
Topoľčany – Trnava 7:6 (kon.) | Pov. Bystrica – Bratislava Capitals 2:5 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
HK Skalica
sk Pátek 06.12.2019, 17:30 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • 25. kolo

Boj do poslednej sekundy sa vyrovnaním neskončil. Súper výsledok nepotvrdil strelou do prázdnej brány. Tri body si však odnášajú. Domáci ukázali srdce a obetavosť. Zbabraná prvá tretina však rozhodla. Ja sa s Vami lúčim s konštatovaním výsledku 3:4. Prajem pekný víkend a ďakujem za pozornosť. (19:54:26)

59:26
    Avo skočil rybičku a udržal pásmo.

58:48
    Chovan mohol vyrovnať, trafil len tyčku.

57:49
    Domáci hrajú vabang aj z obrancami v útoku. Dve minútydo konca tretiny. Šimo už opustil svoju bránu.

57:44
    Ofsajd Spišiakov, ponáhľajú sa až moc.

57:28
    Hostia sa dostávajú pod tlak a diváci chcú vyrovnanie.

56:59
    Vartovník krásne vykľučkoval pomedzi dvojicu obrancov a pred bránou nastala Trma Vrma

56:44
    Ofsajd domácich, hostia mali šancu viesť znova o dva góly.

55:32
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Krásny protiútok z prihrávkami na jeden dotyk. Zníženie zaznamenal FINDURA
    Asistencia: Knižka, Hamráček

55:14
    Toto smrdelo ofsajdom hostí, hrá sa ďalej.

54:41
    Kever to skúsil. Neuspel.

53:54
    Striedanie počas hry a táto medzi hra vyhovuje Skaličanom

53:03
    Domáci sú v pásme, vyslali zopár hrozivých koncoviek, no gól to zatiaľ neprinieslo.