Pardubice – Sparta 4:3 (kon.)
HC Olomouc
6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 07.12.2019, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • turnaj O Pohár DHL • 25. kolo

52:17
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Se štěstím teď kotouč obskočil Čajana a zapadl do brány. Autorem gólu je TOBIÁŠ HANDL. Asistence: René Hladiš a Matúš Hlaváč.

39:23
    Půl minuty před konce třetiny ve vlastním oslabení přidávají domácí pátý gól do své sbírky. Svůj brejk v gólový úspěch přetavil MATĚJ KOŘENEK. Bez asistence.

26:05
    Tarnoczy poslal križnou přihrávku přes brankoviště na JOSHUU JAMESE MÁCHU, který lehce přehodil libereckého brankáře. Asistence: Patrik Tarnoczy.

22:32
    DAVIDU KALAČOVI se podařilo dotlačit kotouč za ležícího Čajana i za brankovou čáru. Asistence: Jan Štědrý.

12:34
    Hanáci se dostávají do dvoubrankového vedení zásluhou TOMÁŠE KRUPY. Asistence: Jan Štědrý.

04:56
    DAVID VOSÁTKO si na porovnal kotouč na čepeli a z bezprostřední blízkosti překonal svižnou ranou brankáře Čajana. Bez asistence.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 5. Vosátko, 13. Krupa (Štědrý), 23. Kalač (Štědrý), 27. Mácha (Tarnoczy), 40. Kořenek, 53. Handl (Hladiš, Hlaváč)

HC Olomouc: Hasala (Mokrý) – Mader, Hlaváč, Hladiš, Vosátko, Pírek, Bahounek – Kalač, Handl, Krupa, Rosecký, Tomajko, Mácha, Štědrý, Kořenek, Tichý, Ministr, Tarnoczy
    Bílí Tygři Liberec: Čajan – Aubrecht, Ira, Charvát, Kovář – Putz, Adamec, Jansa, Masař, Drábek, Nezbeda, Rossmy, Gajda

Rozhodčí: Kubičík – Gebauer, Rožánek