VUT Cavaliers Brno – UK Kings Prague 0:3 (kon.)
VUT Cavaliers Brno
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
UK Kings Prague
Sobota 07.12.2019, 11:40 • Zimní stadion Kuřim • Univerzitní liga ledního hokeje • 6. kolo

Konec zápasu! V poslední třetině znovu padla jen jedna branka, kterou znovu vstřelili hosté. Tři body tedy dnes berou hráči UK Hockey Prague. (13:50:34)

59:29
    Cavaliers budou mít další šanci po zakázaném uvolnění protihráčů.

59:10
    Tvrdá střela z pravé strany jen prosvištěla kolem pravé tyče branky hostů.

58:32
    Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
    A je, s největší pravděpodobností, rozhodnuto! MAREK KAROCH totiž zamířil přesně a poslal svůj tým do vedení 3:0! Asistence: Oliver Glitta.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu. Domácí mají puk, ale zatím nejsou blízko vstřelení kontaktní branky.

57:10
    Nahození Martina Antala od modré čáry tečoval jeden z bránících hráčů do ochranné sítě nad mantinelem.

56:26
    Domácí hráči sice mají puk na hokejkách častěji, do žádných větších šanci se ale nedostávají.

55:13
    Z pravé strany si puk do středu naváděl Hyršl, tam o něj přišel. Hosté se o pár sekund později provinili icingem.

54:31

52:53
    Domácí kombinovali v útočné třetině, tam ale o kotouč přišli a hokejisté z UK se osvobodili.

52:31
    Vyloučení v týmu UK Hockey Prague (Marek Karoch – 2 min., hákování).

52:06
    Radim Nossek vjel do pásma Pražanů a vystřelil, gólmanovi ale žádné větší problémy nenadělal.

51:06
    Novák přikrývá puk pod lapačku, rozhodčí tedy píská do píšťalky, následuje vhazování.

50:00

49:49
    Marek Karoch vystřelil z pravého kruhu, trefil jen dobře postaveného obránce.

48:00
    Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno (Libor Dobšák – 2 min., napadení).

47:13
    Jeden z hostů se dral do slibné střelecké pozice, na poslední chvíli ale zasáhl obránce.

45:34
    V poslední třetině mají, zatím, navrch hokejisté z VUT. Nyní musel znovu zasahovat po střele z levé strany Novák, jenž si poradil.

David Klier

Branky a nahrávky: 16. Hyršl (Martínek), 25. Kaleta (Dlabola, Karoch), 59. Karoch (Glitta)

VUT Cavaliers Brno: Huzlík (36. Bartošek) – Kučera, Antal (C), Groma, Cívka (A), Sedláček, Imlauf, Malý F. – Sekanina, Sokolík, Hubáček – Malíř, Stupka, Gombarčík (A) – Dobšák, Kmoníček, Nossek – Malý J.
    UK Kings Prague: Novák – Erbrt, Duben, Karoch, Glitta, Dlabola – Halberštát, Hyršl (C), Steklík, Kaleta (A), Velas, Martínek

Rozhodčí: Marek – Otáhal, Vašíček