Lomnice n/P – Trutnov 0:0 (09:00) | Uh. Hradiště – Uh.Brod 0:0 (09:00) | Tachov – Kadaň B 0:0 (09:00)
Chomutov – Litoměřice 0:0 (09:00) | HC Turnov – HC Jičín 1:11 (kon.) | Břeclav – Orli Znojmo 4:4 (kon.)
Sparta – Spartak Žebrák 8:1 (kon.) | Lev Benešov – Hvězda Praha 6:3 (kon.) | SK Černošice – Letňany 2:2 (kon.)
Orlová – Poruba 4:3 (kon.) | Mar.Lázně – Nejdek 4:6 (kon.) | Moravská Třebová – Nový Bydžov 6:3 (kon.)
Kutná Hora – Slaný 1:12 (kon.) | Opava – HK MD Šumperk 6:3 (kon.) | Černí Vlci – Nový Jičín 7:5 (kon.)
Hlinsko – Opočno 0:10 (kon.) | Choceň – N.Město nM 2:10 (kon.) | Roudnice – Děčín 9:1 (kon.)
HC Karviná – HC Vlci Český Těšín 8:2 (kon.) | Uničov – Krnov mládež 13:2 (kon.) | Kroměříž – Vsetín 3:3 (kon.)
Stadion Cheb B – Sokolov 4:4 (kon.) | Č. Krumlov – HC Rokycany 5:6 (kon.) | Vlašim – PZ Kladno 5:9 (kon.)
Kobra B – Kralupy n. Vltavou 0:0 (12:00) | ICE DRAGONS Telč – Zubři Bystřice n. P. 9:3 (kon.) | Soběslav – Strakonice 1:10 (kon.)
Uh.Ostroh – Brumov 9:6 (kon.) | Jablonec – Náchod 6:8 (kon.) | SHKM Hodonín – Technika Brno 6:5 (kon.)
Č. Lípa – Dvůr Králové n. L. 13:3 (kon.) | Zlín – Val.Meziříčí 11:5 (kon.) | Kolín B – Příbram B 4:6 (kon.)
Lvi 2009 – Třemošná 12:2 (kon.) | Louny – Bílina 3:10 (kon.) | Jindřichův Hradec – HC Vimperk 9:2 (kon.)
Mountfield HK – Lokomotiva Č. Třebová 10:3 (kon.) | Čerti Ostrov – Karlovy Vary B 6:11 (kon.) | Veselí nLuž. – Plzeň 1929 B 5:6 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 4:5 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 0:0 (14:15) | Jihlava – Ledeč n. S. 27:3 (kon.)
Metropolia Silesia – Frýdek-M. "B" 4:10 (kon.) | Chrudim – ZILVAR 1:2 (kon.) | HC Litvínov – MOSTEČTÍ LVI 12:3 (kon.)
Pardubice – Vrchlabí 6:0 (kon.) | Bílí Tygři Liberec B – Jaroměř 5:0 (kon.)
před zápasem
HC Uherské Hradiště
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Uherský Brod
Sobota 07.12.2019, 09:00Liga starších žáků ''B'' • 14. kolo
Partner:
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00. (12:10:48)

    Branky a nahrávky:


    HC Uherské Hradiště:
    HC Uherský Brod:

    Rozhodčí: Jakub Šmíd, Václav Melichárek