Nitra – Trenčín 1:1 (kon.) | Ružomberok – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Michalovce – Trnava 2:0 (kon.)
Pohronie – Sereď 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Dunajská Streda 2:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:1 (1:0)
ŠKF Sereď
Sobota 07.12.2019, 14:00Niké liga • 18. kolo

Pohronie nepadlo po inkasovaném gólu do kolen, právě naopak. Poslední podzimní kolo přináší domácím fotbalistům třetí výhru a druhou po sobě. Znamená to i přiblížení se nejbližším soupeřům před zimní přestávkou.

Vítězný gól zaznamenal střídající Badolo, skóre otevíral Mészáros, vyrovnával Špehar. Při obou domácích zásazích asistoval Mazan.

Sereď po prohře 1:2 končí kalendářní rok 2019 na 10. místě se ziskem 18 bodů, Pohronie je nadále poslední se 14 body na kontě. Šestá Trnava, která je momentálně posledním postupujícím mužstvem do skupiny o titul, má po 18 kolech v kolonce "body" číslo 23. (15:56:27)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:24

90+2

90+1
    Nepřesné přihrávky na straně Seredě. Toto hostům vůbec nepomáhá.

90+1
    Nastavuje se jedna minuta.

89
    Žlutou kartu dostává Martin Mečiar (ŠKF iClinic Sereď).

88
    Pohronie právě vstřelily branku!
    Střídající hráč oplatil trenérovi důvěru! CÉDRIC BADOLO dotáhl míč do sítě po akci Zachariáše a Mazana. Druhý jmenovaný si připisuje gólovou přihrávku na střed šestnáctky. Badolo z deseti metrů prakticky nechráněný posílá Pohronie do vedení!
    88. Cédric Badolo (POH) - 2:1

88
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází Dávid Hrnčár.

87
    Míč mimo hrací plochy, Špehar se tak snažil marně. Tomáš Jenčo s výkopem od své brány nikam nespěchá.

86
    Pellegrini vysokým centrem nachází pouze ruky Ilieva. Pět minut do konce řádné hrací doby.

85
    Pohronie se po gólu nestáhlo a nedává tak výhodu soupeři. Naopak, samo získává možnosti na zakončení. Jedno z nich může přijít po volném kopu.

83
    Mnoho osobních soubojů, ani jeden z týmů nechce ztratit bod, ale zároveň chce mít všechny tři. Čeká nás ještě zajímavých deset minut.
    80. Dino Špehar (SER) - 1:1

80
    Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku!
    DINO ŠPEHAR se uvolnil od svého strážce a patičkou dostal míč k bližší tyči. Jenčo tam byl pozdě a už se jen přihlížel, jak se síť za jeho zády rozvlnila. Gólovou asistenci si připisuje dnes mimořádně aktivní Alex Iván.

80
    Míče začínají létat před Jenču stále více. Výsledkem toho je rohový kop, zahraje ho Iván.