Třinec – Plzeň 5:2 (kon.) | Litvínov – Kladno 4:1 (kon.) | Sparta – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 3:6 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 0:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:2 (3:1 po s.n.)
Pardubice – Kometa Brno 6:2 (kon.)
po s.n. (3:1)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 08.12.2019, 16:20 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 26. kolo
    Tomáš RACHŮNEK - 2:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.

Autorem vítězné branky je TOMÁŠ RACHŮNEK.
    59:19 Michal BIRNER - 2:2

59:19
    Liberec právě vstřelil branku!
    A necelou minutu před koncem máme vyrovnáno. Od modré čáry poslal ránu MICHAL BIRNER, jehož střela našla umístění za zády Filipa Novotného. Asistence: Ladislav Šmíd.
    43:35 Tomáš FILIPPI - 2:1

43:35
    Tlak hostujícího celku se nakonec vyplatil. Horní víko svatyně Filipa Novotného vymetl TOMÁŠ FILIPPI. Liberecký tlak trval de facto od začátku závěrečné třetiny, kdy se Energii dlouho nedařilo vypudit hosty z vlastní třetiny. Liberci se zadařilo snížit na rozdíl jedné branky. Asistence: Michal Birner, Libor Hudáček.
    09:11 Petr KOBLASA - 2:0

09:11
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Z ničeho nic vede Energie o dva góly. Martin Kohout nabil z otočky na PETRA KOBLASU, který doklepl puk do prázdné brány, Hrachovina nestačil zasáhnout. Asistence: Martin Kohout, Martin Rohan.
    03:28 Jakub FLEK - 1:0

03:28
    Energie se postarala o úvodní gól zápasu. JAKUB FLEK si položil Hrachovinu na led a z ostrého úhlu překonal bezmocného libereckého gólmana. Asistence: Tomáš Rachůnek a Dávid Gríger.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 4. Flek (T. Rachůnek, Gríger), 10. Koblasa (Kohout, M. Rohan), rozh. náj. T. Rachůnek – 44. Filippi (Birner, L. Hudáček), 60. Birner (Šmíd)

3:1   Petr Jelínek (LIB)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (C), Plutnar, D. Mikyska, Eminger, M. Rohan – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – Šik, T. Mikúš, O. Beránek – Šafář, Raška I, T. Kubalík – Koblasa, Černoch, Kohout.
    Bílí Tygři Liberec: Hrachovina (Peters) – Knot, Šmíd (A), Graborenko, Derner, Kolmann, T. Hanousek – Birner (A), L. Hudáček, Ordoš – Lenc, Filippi, Marosz – M. Zachar, P. Jelínek (C), L. Krenželok – Šír, A. Musil, J. Vlach – D. Špaček.

Rozhodčí: Šindel, Hradil – Jelínek, Brejcha