Aston Villa – Leicester 1:4 (kon.) | Newcastle – Southampton 2:1 (kon.) | Norwich – Sheffield Utd. 1:2 (kon.)
Brighton – Wolverhampton 2:2 (kon.)
Brighton & Hove Albion
2:2 (2:2)
Wolverhampton Wanderers
Neděle 08.12.2019, 17:30 • Amex Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:25:51)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:7.

Je konec. Brighton & Hove Albion remizoval na domácí půdě s Wolverhampton Wanderers poměrem 2:2. Začátek zápasu nám toho moc nepřinášel a k vidění byl spíše nudný fotbal, ovšem ve 28. minutě poslal hosty do vedení Diogo Jota. Ve 35. minutě ale srovnal Neal Maupay a o pouhou minutu později dokonal skvělý obrat Davy Pröpper. Ve 44. minutě ale dokázal srovnat svým druhým gólem Diogo Jota. Druhá polovina zápasu nám toho bohužel moc nepřinesla a viděli jsme spíše taktickou podívanou.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Ruben Vinagre.

90+3
    Ale centr João Moutinha z pravé strany přeletěl všechny hráče uvnitř vápna.

90+2
    Adama Traoré opět předvedl naprosto fantastickou hru, když se dostal přes dva hráče a už si to mířil do vápna, ale před ním jej poslal nedovoleně k zemi Stephens, jenž uviděl žluté varování.

90+1
    Alírezá Džahánbachš nejprve přišel o míč, ale pak svou chybu napravil, ovšem Wolves budou mít autové vhazování.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Neal Maupay byl v souboji s Coadym pozdě a poslal jej k zemi, což hlavní rozhodčí Jonathan Moss viděl a také odpískal.

88
    Opět se snažil dostat za obranu Patrick Cutrone, ale tentokrát skončil balón jen v moci brankáře Ryana.

87
    Patrick Cutrone se dostal za obranu, kde dával míč ještě pod sebe na Pedro Neta, ale ten nedokázal vystřelit.

86
    Nyní se nám hra trochu kouskuje a u míče bude v podobě autového vhazování Wolves.

85
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Patrick Cutrone.

85
    Ale centr Aarona Mooye nebyl nijak moc nebezpečný a následuje další odkop od hostující svatyně.

84
    Následně přišel faul Leandera Dendonckera a Brighton & Hove Albion tak má k dispozici standardní situaci.

83
    Opět to byl Adama Traoré, který se dostal k balónu na pravé straně a následně pálil levačkou, ale jeho pokus byl zblokován.

82
    Posléze se do protiútoku vrhl Adama Traoré, ale Daniel Burn jej musel za každou cenu poslat k zemi a uviděl za nedovolený zákrok žlutou kartu.

81
    Domácí celek nyní předvedl velice dobrou akci, která ale nakonec neskončila nějakou vážnější střelou.

Michal Raška

Branky: 35. Maupay (D. Stephens), 36. D. Pröpper (Trossard) – 28. Diogo Jota (Jiménez), 44. Diogo Jota (J. Castro)

Karty:   75. Dunk (BRN), 82. Burn (BRN), 90+2. D. Stephens (BRN)

Brighton & Hove Albion: Ryan – Alzate, Dunk (C), Webster, Burn – D. Pröpper, D. Stephens, Mooy – Groß (68. Džahánbachš) – Maupay, Trossard (68. G. Murray).
    Náhradníci: Button – Bissouma, Duffy, Bernardo, Džahánbachš, G. Murray, Montoya.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Saïss, Coady (C), Dendoncker – Doherty, Neves, Moutinho, J. Castro – Traoré (90+3. Vinagre), Jiménez (85. Cutrone), Diogo Jota (77. Neto).
    Náhradníci: Ruddy – R. Bennett, Cutrone, Kilman, Neto, J. Vallejo, Vinagre.

Rozhodčí: Jonathan Moss – Marc Perry, Scott Ledger