Vancouver – Buffalo 6:5 (po pr.) | Detroit – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Tampa – San Jose 7:1 (kon.)
Florida – Columbus 4:1 (kon.) | Boston – Colorado 1:4 (kon.) | Carolina – Minnesota 6:2 (kon.)
St. Louis – Toronto 2:5 (kon.) | Nashville – New Jersey 6:4 (kon.) | Dallas – NY Islanders 3:1 (kon.)
Calgary – Los Angeles 4:3 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Florida – San Jose 5:1 (kon.)
St. Louis Blues
2:5 (1:4, 0:1, 1:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 08.12.2019, 01:15 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek nedělní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (03:47:58)

Dnešní utkání sleduje 18.096 diváků.

Máme tu konec dnešního utkání. O výsledku rozhodla první třetina, která byla jasně v režii Maple Leafs tak jako celý zápas. Za Blues dnes skórovali pouze BARBAŠEV a PERRON. Hosté dokázali využít dvě přesilové hry a podařilo se jim skórovat i ve vlastním oslabení. O branky Maple Leafs se dnes postarali MATTHEWS 2x, HYMAN 2x a Spezza.

59:39
    Maple Leafs bruslí s pukem u branky Andersena a tam už asi utkání také dohrají.

59:19
    Domácí se nemohou dostat do útočné třetiny, tak aby aspoň "kosmeticky" upravili skóre.

58:36
    Schenn se natlačil před Andersena, ale nezakončil, protože hostující brankář mu puk z hokejky vypíchl.

58:15
    Rána Holla z pravého kruhu byla zablokovaná do ochranné sítě.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Parayko dohrál u mantinelu protihráče opět se strhla menší šarvátka.

57:13
    O´Reilly ani na dvakrát nedokázal překonat sedícího Andersena.

57:03
    Opět Barbašev, který ztroskotal na Andersonovi.

56:20
    Blues začínají "téct" nervy a přidávají na agresivitě a dohrávání.

55:58
    Schwartz nezachytil puk na modré a tak domácí musejí začínat opět od Allena.

55:28
    Poslední komerční přestávka v tomto utkání.

55:18
    Toronto vyhazuje tak aby to nebyl icing a mohou v klidu vystřídat.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 5. Barbašev (Thomas), 43. Perron (Pietrangelo, R. O'Reilly) – 3. Hyman (Marner), 7. Matthews (W. Nylander), 10. Hyman (Engvall), 13. Spezza (Rielly, Kapanen), 30. Matthews (Marner)

St. Louis Blues: Binnington (13. Allen) – Parayko (C), Pietrangelo, Bouwmeester, Faulk, Dunn, Bortuzzo – Schwartz, B. Schenn (A), Walker – Sanford, R. O'Reilly (A), Perron – Barbašev, Bozak, Thomas – MacEachern, J. de La Rose, Brouwer.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly (A), Barrie, Muzzin, Holl, Dermott, Ceci – Åberg, Matthews (A), W. Nylander – Hyman, Tavares (C), Marner – I. Michejev, Kerfoot, Kapanen – Engvall, Spezza, Petan.

Rozhodčí: MacDougall, McCauley – Gibbons, Knorr

Diváci: 18.096