Třinec – Jakubčovice nad Odrou 7:5 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Baník Ostrava 7:2 (kon.) | FERRAM Opava – Vyškov 5:2 (kon.)
Hodonín B – Gamaspol Jeseník 6:12 (kon.)
Tango Hodonín B
6:12 (2:7)
AC Gamaspol Jeseník
Pátek 13.12.2019, 20:30 • Sportovní hala TEZA, Lipová alej 4110/23, Hodonín • 2. Futsal liga východ • 12. kolo

39:56
    Gamaspol právě vstřelil branku!
    Čtyři minuty před koncem upravuje stav utkání VAVROŠ a stav utkání končí 6:12.

39:41
    Hodonín právě vstřelil branku!
    KREJČIŘÍK připisuje Hodonínu šestou branku.

35:02
    Hodonín se dostal do útočné pozice, kde Varmuža nahrál míč JANULÍKOVI a ten strefuje bránu Jeseníka.

31:36
    Jeseník rozehrál, přihrávky se zmocnil VANDA, který z půlky hřiště dává gól.

27:23
    Hodonínu se přesilová hra nedaří a Jeseník strefuje další bránu zásluhou MARCINOVA.

26:39
    Jeseník se dostal do šance a VAVRAČ inkasuje další bránu pro Jeseník.

24:52
    KOZELSKÝ se dostal před bránu Hodonína a zpracoval míč do brány.

22:17
    MARCINOV se rozeběhl proti bráně Hodonína a navyšuje vedení Jeseníku na 8:3

22:08
    Hodonín se dostal od půli hřiště k míči, Vanda nahrál KREJČIŘÍKOVI a ten poslal míč do brány Jeseníku.

18:43
    Další branku pro Jeseník strefuje VAVRAČ.

18:33
    Jeseník zamířil na bránu Hodonína, ale v půli hřiště se dostal k míči Kleiber, ten nahrál před bránu Jeseníku JANULÍKOVI a ten připisuje Hodonínu další gól.

16:41
    ŽÁK se vydal do souboje na Jankoviče a ten střelu nevychytal a Jeseník navyšuje skóre.

13:20
    MACURA se rozeběhl proti domácímu brankáři a míč proletěl brankáři mezi nohama přímo do brány.

11:15
    Jeseník se vyřítil na bránu Hodonína a z boku vystřelil MRÁZ, který strefuje bránu.

09:22
    BAJZA se dostal sám před bránu a míč končí v bráně Hodonína.

06:39
    Vavrač s MARCINOVEM se dostali do gólové šance a míč končí v bráně Hodonína.

05:05
    KREJČIŘÍK obešel hráče Jeseníku a silnou střelou propálil míč do brány.

04:25
    BAJZA se dostal před brankáře a míč letěl přímo do rohu brány.

Martin Ťok

Branky: 6. Krejčiřík, 19. Janulík (Kleiber), 23. Krejčiřík (Vanda), 32. Vanda, 36. Janulík (Varmuža), 40. Ktejčiřík – 5. Bajza, 7. Marcinov (Vavrač), 10. Bajza, 12. Mráz, 14. Macura, 17. Žák, 19. Vavrač, 23. Marcinov, 25. Kozelský, 27. Vavrač, 28. Marcinov, 40. Vavroš

Karty:   40. Kozelský (JES)

Tango Hodonín B: Jankovič – Krejčiřík, Ferby, Rehák "K", Janulík, Bidmon, Varmuža, Jakubíček, Vanda, Kleiber, Biskupič, Beneš
    AC Gamaspol Jeseník: Till – Kadlec, Kozelský, Vavrač, Macura, Marcinov, Mráz, Žák, Bajza

Rozhodčí: Slanina – Čep